Търся гледачка в София

  • 22.10.12 07:44#1gerganagerganaНовакРегистрация: 22.10.12Град: СофияОтговори: -Търся гледачка в СофияМоля ви, някой да ми даде координати на гледачка от София, за която ,ако не е ходил лично, поне да е чувал добри отзиви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.12 01:32#2AzAzНовакРегистрация: 22.08.11Град: -Отговори: 5от: Търся гледачка в СофияOtnosno tova che tarsish gledachka
    Nedei da hodish na gledachki-niakoi poznavat no vsichki sa sas pomoshta na diavola i besovete poznavat i taka shte se razboleesh ako polzvash uslugite im.
    Varvi v pravoslavnia hram "Sv. Nedelia" v Sofia tam otcite sa mnogo dobri pitai nakoi sveshtenik tam kakva molitva da ti se chete i da ti prochete daje parne vzemat ako dadesh e po tvoe jelanie dar lev dva ili kolkoto iskash. Molitvata deistva-poviarvai mi s viara kam Bog
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.12 05:52#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Търся гледачка в СофияВнимавай за жената-скенер. Не и знам името само помня, че я даваха в господари на ефира, била голяма измамница, има стотици измамени хора точно от нея. Искат ли ти суми от 100 до 1000 -2000, 5000 лв. и т.н да знаеш, че те мамят. Внимавай, само това ще ти кажа. Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.12 08:30#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Търся гледачка в СофияСлед като толкоз искате да си дадете дадена сума по добре ги подарете на някои скитник, тои ще ви благослови и ето ви анти магия ако искате и така го наречете. И какво значи в София вие гледачка ли си търсите или софиянка.?
    Не се лъжете след 33 дни вече няма и да ви трябва гледачка.
    Много ви моля, не си давайте парите по такива на някои може и да е улучила лична инфо и тя да ви бъде предложена и на вас. Но знайте че точно тези зареждат с много отрицателна енергия и вместо да ви помогнат ви разболяват. Още веднъж ВИ МОЛЯ НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТАКИВА ГАДАТЕЛКИ ЗАЩОТО ДОКАТО ИМА ХОРА КАТО ВАС КЪДЕТО КОЛКОТО ИМ КАЖАТ ПЛАЩАТ ДОТОГАВА ЩЕ ИМА И ТАКИВА ГАДАТЕЛКИ...
    По добре влезте три поредни дни в мъжка църква и постойте там докато ви е приятно заредетете се с положителна и чиста енергия вдишвайте дълбоко кристалната чистота...мислено вдишвайки си казвайте колко сте вече прочистена и изпълнена с доверие сила величествена кралска воля...
    Послушайте ме няма да сбъркате
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.17 04:11#5JeniJeniНовакРегистрация: 21.08.17Град: Бели ИскърОтговори: 2от: Търся гледачка в СофияЗдравейте! Бих Ви препоръчала г-н Терзиев, момчето мнoго помага при депресия, болести, амолиети, неспоуки (вкл. и в бизнеса), решаващи дати и какво ли още не. Също и приготвя специални билки успоредно с проблемите на хората. Нищо не ви пречи да се консултирате с него, но понеже му загубих тел. номер бих ви дала е-майла му понеже пазя писмата си от него. a.terziew@abv.bg успех приятели! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest