Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Какво се случва и защо?

Какво се случва и защо?

  • 01.08.11 11:26#1bibibu666bibibu666НовакРегистрация: 17.07.11Град: -Отговори: -Какво се случва и защо?Здравейте, искам с тази тема да събера колкото се може повече информация за случващото с вас, с нас, относно свръхестественото, на което сме дали подобно наименование именно защото все още не го разбираме и познаваме добре, но присъстващо в нашия реален живот.

    Споделяйте историите си тук, обменяйте опит. Има много общо между всички нас и нека се обединим в решаването на тези въпроси. Много от вас се питат какво става и защо става, истинско ли е или е плод на въображението, защо точно аз, кой съм аз?

    Само мога да ви подскажа, че пориодично повтарящите се сънища, случки, усещания не са случайност....Всеки може да помогне на всеки...Има нещо отвъд, което все още не разбираме...Нека да го разберем!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.11 02:50#2MihaelaMihaelaНовакРегистрация: 04.08.11Град: СвогеОтговори: 1от: Какво се случва и защо?Много добре е казано какво се случва и защо ? Ами и моето е много странно и всеки би ме помислил за луда, но все пак ще разкажа. Не съм сигурна кога се случи, но вече продължава много дълго време. Няколко седмици заспивам и се събуждам като по часовник в 1:08, някой път и 18. И сякаш има някой на врата, жена с бритон, но не и виждам лицето, но това го видях по късно. В първите няколко дни ме беше много страх, но после си казах, че ако наистина има нещо такова, ако иска ще ми се покаже и така оставих нещата. След няколко дни, да не кажа седмица, си миех лицето мисля, че беше към обяд и понеже неможех да си отворя очите защото се бях намазала с някаква маска за лице с мента и т.н.т.. И тъкмо когато си намокрих лицето, сякаш нещо толкова студено мина през мен, но не ме заболя или нещо такова. А преди няколко дни с едни приятели бяхме на една много зловеща ливада, която от всякъде е с храсти и беше тъмно и все едно някой ходеше, но никoй не излизаше. Искам да попитам дали това е плод на въображението ми или наистина има нещо свръхестествено ? Скайпът ми е: mimito_9812.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.08.11 10:59#3николниколНовакРегистрация: 31.07.11Град: -Отговори: 2от: Какво се случва и защо?На мен също ми се случват такива неща. Понякога мога да сънувам един и същи сън няколко пъти, но не един след друг, а през месеци. Преди имаш чувството, че някой постоянно отваря врата, ходи и такива нещо, а аз съм била напълно сама. Истина ли е или и плод на въображението ми ?ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.11 02:02#4kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Какво се случва и защо?И при мен се случва същото от доста време, в началото се чудех какво е, но вече знам. Ако някой има подобни проблеми и търси съвет, да ми пише на скайп: kdon4ev или email: aspekt1@abv.bg.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 09:23#5Мери-анМери-анНовакРегистрация: 12.11.11Град: -Отговори: 9от: Какво се случва и защо?При мен от известно време се случват доста странни и необясними неща. Имах период, в който се събуждах в 2 през ноща и заспивах към 5-6. След това започнах да сънувам сънища, някой от които се сбъдваха. Сънувах и такива, които не се сбъдваха, но бяха по-странни от тези които обикновено сънувам. Интересното тук е, че когато ми се повтори даден сън от тези странните се повтарят случки и в живота ми. Нещо като дежа-вю, но съм в пълното си съзнание, че това ми се е случило и то скоро.
    bibibu666 - подскажи още нещо. Какво знаеш ти за тези повтарящи се сънища, събития и въобще подобни явления ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.12 08:37#6ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Какво се случва и защо?Спокойно Metalistka177, имаше период при мен, вкойто всяка нощ сънувах кошмари и всяка нощ се събуждах между 04:00 и 04:30 (понякога и към 04:36/37..) ч. и понеже тогава беше още тъмно мен ме беше страх да затворя очи отново, затова будувах.. След като този период отмина, всеки път, в който сънувам кошмари се събуждам между 04:00 и 04:30.. Хубавото при мен, е че аз съм ранобудна и само трябжа да изчакам до 6-7 часа, за да стана (тогава вече е светло).. Сега не сънувам кошмари, но.. След дълъг период от време, докато разглеждах теми в Съновник открих нещо и реших да проуча веднага щом се седих.. И се оказа, че от 01:00 или 02:00 (не помня точно) до 04:00 са най-страшните часове през денонощието, защото се мисли, че тогава са бродили станните същества (духове, вещици и пр.), но и пишеше, че това с вещиците, вампирите е мит (май четох нещо такйова ).. Имаше и период, в който имах безсъници всяка нощ, но това беше след страшен филм и ми нямаше нищо, но като станеше 2-3 часа и ме хващаше страх и така до към 4:30.. А за това, че съм сънувала кошмари всеки ден разбрах, че е било заради стрес, или как беше... нз.. :wink: :wink:  ОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.12 08:42#7ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Какво се случва и защо?А относно Мери-ан и на мен ми се е случвало, но това означава, че сънищата ти са пророчески и не се плаши от това, много хора, даже всички могат да ги сънуват.. За да са пророчески сънищата трябва да откриеш в тях някаква дата или час.. и не само това де, но и това .. Нали знаеш, че деня, в който сънуваш е много важен за сбъдването на сънищата..

    http://sanovnik.bg/n4-26457-Значение_на_деня,_в_който_сънуваш

    ..Това ще ти е от полза.. (: :wink: :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.12 09:19#8ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Какво се случва и защо?Това за стреса и кшмарите е много просто..

    Когато хората са под влиянието на стрес, често се случва да сънуват кошмари.. Това е така, за да може човек да се оттърве от стреса.. Кошмарите са именно за това (донякъде).. :wink: :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 02:50#9Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Какво се случва и защо?teddinkka :Спокойно Metalistka177, имаше период при мен, вкойто всяка нощ сънувах кошмари и всяка нощ се събуждах между 04:00 и 04:30 (понякога и към 04:36/37..) ч. и понеже тогава беше още тъмно мен ме беше страх да затворя очи отново, затова будувах.. След като този период отмина, всеки път, в който сънувам кошмари се събуждам между 04:00 и 04:30.. Хубавото при мен, е че аз съм ранобудна и само трябжа да изчакам до 6-7 часа, за да стана (тогава вече е светло).. Сега не сънувам кошмари, но.. След дълъг период от време, докато разглеждах теми в Съновник открих нещо и реших да проуча веднага щом се седих.. И се оказа, че от 01:00 или 02:00 (не помня точно) до 04:00 са най-страшните часове през денонощието, защото се мисли, че тогава са бродили станните същества (духове, вещици и пр.), но и пишеше, че това с вещиците, вампирите е мит (май четох нещо такйова ).. Имаше и период, в който имах безсъници всяка нощ, но това беше след страшен филм и ми нямаше нищо, но като станеше 2-3 часа и ме хващаше страх и така до към 4:30.. А за това, че съм сънувала кошмари всеки ден разбрах, че е било заради стрес, или как беше... нз.. :wink: :wink:

    Ха-ха мен пък ме хваща страх в 4:30, ако не спя до тогава. А пък от 2-3 до 4 е моето време! Тогава се чувствам най-добре. Мразя сутрините, когато изгрява слънцето. Тогава започвам да кихам и ми сълзят очите и така до към 10-11... За това не ставам по-рано от 12 Ама съм чула, че всички тия създания на мрака (зли духове, вампири, вещици, демони и т.н.) се чувстват най-добре през точно този период, през който и аз, та май хич си не е като да се хиля... :x:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest