Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Взеха да падат кичури

Взеха да падат кичури

  • 31.07.11 11:21#1malinkomalinkoНовакРегистрация: 13.10.10Град: -Отговори: 7Взеха да падат кичуриснощи сънувах че отивам до тоалетната да се видя в огледалотоо и като се погледнах видях че косата ми е пораснала ужасно много и като я пипнах взеха да падат кичури от нея .. какво означа това ???
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.11 01:41#2севънХсевънХНовакРегистрация: 02.08.11Град: -Отговори: 14от: Взеха да падат кичуриЗдравей! Искам да ми кажеш, кои ти са любимите цвят, растение, миризма!
    Интересуваме в коя възрастова група си 10-15, 16-20 и т.н.
    Разбира се, ако желаеш, можеш да ми кажеш и точната ти възраст.
    Благодаря, ти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.11 09:05#3malinkomalinkoНовакРегистрация: 13.10.10Град: -Отговори: 7от: Взеха да падат кичуриЗдравей. На 19 години съм, любимите ми цветове са няколко. в последно време бял черен и сив, любимоото ми цвете е розата, а за любимата миризма, нямам точно определена. Обичам мириса на кибрит и на бензин, колкото откачено да звучи, както и натрапчивите и сладникави аромати.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.11 09:34#4севънХсевънХНовакРегистрация: 02.08.11Град: -Отговори: 14от: Взеха да падат кичуриТи си импулсивна, енергична и имаш много специфичен характер. За това този сън означава, че ще трябва да вземаш много важно решение и за това го обмисли добре, преди да го вземеш, защото много лесно можеш да се заблудиш по определени фактори и неволно да вземеш погрешното решение.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.08.11 09:43#5Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 32от: Взеха да падат кичуриПадането на косата в съня е знак за някаква опасност, така че се пази.

    Косата отразява силата и здравето на човек, не напразно в митологията се разказва, че когато отрежели на човек косата, той оставал без сили.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest