Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Непрекъснато сънувам, че някой е починал

Непрекъснато сънувам, че някой е починал

  • 14.07.11 06:13#1MariyaMariyaНовакРегистрация: 14.07.11Град: -Отговори: 6Непрекъснато сънувам, че някой е починалЗдравейте. От известно време ( 1-2 седмици) непрекъснато сънувам, че някой от близките ми е починал, сънувам починалата ми баба по някой път, снощи например сънувах ковчези бяха разпръснати и имаше починали хора в тях.

    Вече взимам да се плаша. Не искам да си лягам даже. За това ако може някои да ми каже, ако знае какво ще означава това. Извинявам се ако има някаква подобна тема, но се поразрових и не успях да открия.

    Ще съм Ви благодарна ако ми кажете ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.11 11:46#2ЕлицаЕлицаНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 6от: Непрекъснато сънувам, че някой е починалТова означава изненадваща печалба - отивай да пускаш тото. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.11 02:32#3севънХсевънХНовакРегистрация: 02.08.11Град: -Отговори: 14от: Непрекъснато сънувам, че някой е починалМного е важно да отидеш на гроба на починала ти баба, незабавно! Иначе, това че сънуваш починали, означава, че в хората, които ги сънуваш като починали, умира нещо лошо в тях.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.11 02:32#4севънХсевънХНовакРегистрация: 02.08.11Град: -Отговори: 14от: Непрекъснато сънувам, че някой е починалМного е важно да отидеш на гроба на починала ти баба, незабавно! Иначе, това че сънуваш починали, означава, че в хората, които ги сънуваш като починали, умира нещо лошо в тях!ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.11 12:06#5GrishaGrishaНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 19от: Непрекъснато сънувам, че някой е починалАко не можеш да отидеш на гроба на баба си, трябва да раздадеш - любима нейна храна на близки и познати.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest