Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Починалия ми свекър търси сина ми

Починалия ми свекър търси сина ми

  • 10.07.11 12:55#1иванка иванка НовакРегистрация: 10.07.11Град: -Отговори: -Починалия ми свекър търси сина миЗдравейте искам много да разбера какво означава този сън, който е сънувала свекървата ми..тя е сънувала петък срещо събота починалия и мъж ( моя свекър)... той е попитал за големия ми син които е на 10 год.

    Тя го е попитала защо ти е той отговорил искам го при мен да дойде да ми помага.... моля ви ако някои знае какво означава съня да сподели....

    БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО......
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.11 08:17#2Miroslava Miroslava НовакРегистрация: 11.07.11Град: -Отговори: 1от: Починалия ми свекър търси сина миЗдравей Ваня. За съня, който си описала мога да ти кажа, че е наполовина добър. Да сънуваш умрял човек означава, че ще видиш жив, на който ще се зарадваш. Но това се отнася до свекърва ти, която го е сънувала. А това, че свекър ти е искал да вземе сина ти, не е хубаво. Зависи дали го е направил в съня. Надявам се да не е така.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.11 12:06#3ЗвезделинаЗвезделинаНовакРегистрация: 11.07.11Град: -Отговори: 1от: Починалия ми свекър търси сина миПо принцип сънят, в който починал човек вика някого при себе си се тълкува като предизвестие за смърт, но не би трябвало. Преди години баща ми сънувал как наскоро починалата ми баба (майка му) отвежда със себе си дъщеря ми и милия просто беше подлудял от притеснение, но и до днес сме си живи и здрави всички вкъщи.
    Сънищата са отражение на преживените през деня емоции. Явно на свекърва ти и е било мъчно и за двамата и ги е обединила в един сън.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.11 07:26#4ChrisaChrisaНовакРегистрация: 03.07.11Град: -Отговори: 3от: Починалия ми свекър търси сина миПази си детето, хайде живи и здрави. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.11 11:31#5анетаанетаНовакРегистрация: Град: -Отговори: 14от: Починалия ми свекър търси сина миСънят не е хубав, внимавайте.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.11 02:43#6севънХсевънХНовакРегистрация: 02.08.11Град: -Отговори: 14от: Починалия ми свекър търси сина миКогато, човек сънува, че вече починал друг човек се интересува от жив, това означава, че има вероятност живия да се разболее.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.11 12:14#7GrishaGrishaНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 19от: Починалия ми свекър търси сина миДобре е да отидете с детето на гробища или да раздадете храна.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest