Намерена магия

  • 05.06.11 09:52#1veselinaveselinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4Намерена магияИскам да ви попитам нещо. Преди време майка ми е намерила бяла кърпичка под масата. Разтворила я е и вътре е имало: конци игли някви растения и т.н.

    Баба ми (която вече почина ) Е казала на майка ми да не пипа това нещо с ръце, но тя вече го е разглеждала. Може ли да ми кажете какво е било това.

    Знаете ли каква магия е и аз какво е?? Плс помогнете
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.06.11 06:22#2AntoaninaAntoaninaНовакРегистрация: 11.06.11Град: -Отговори: 1от: Намерена магияЗдравейте. Не съм много сигурна, но съм чувала, че иглите и конците са за зашиване на късмета. Трябва да си помислите добре, колко хубави неща са ви се случвали напоследък, а също има значение и какви са били билките. Може би и те имат някакво значение. Не знам от какво е починала баба ви, но дано да не е било от това. След като сте го намерили в дома си, значи магията ви е направена от някои близък човек и трябва да внимавате. Казват, че които не вярва, не го стига, но няма как да не вярваш. Моят дядо е умрял от магия, малко преди да се родя. От майка ми знам, че му е била направена от една от сестрите му. Била е за смърт - с живак. А на родителите на една моя много близка приятелка, беше направена магия за раздяла, за която майка и разбра в последствие. След години, когато се върна в общото им тогавашно жилище, тя намери гасени клечки от кибрит зад дивана, а мръсницата,която им е направила магията, всъщност е била влюбена в бащата на мойта приятелка и на края постигна своето. Роди му и дете, но след няколко години той полудя и се самоуби. Само искам да поясня, че преди да се появи тази жена, всичко в семейството на приятелката ми беше страхотно. Баща и даваше всичко за нея, а след магията не я и търсеше. А майка и беше голямата му любов. Но с намесата на една вещица, всичко беше съсипано. Казвам ви това, надявайки се да ви помогна, защото не трябва да подминавате с лека ръка проблема. Намерете някой, който разбира от магии и умее да ги разваля. Дано да не сте изхвърлили кърпичката. Като за начало отидете на църква и попитайте попа там, а си запалете свещичка и си вземете светена вода, с която облейте домът си. Дано да помогне. Другото, което може да направите веднага е да влезете във ВБОХ7 и да потърсите предаването Горещо на Венета Райкова, в което гостуваха ходжа и накакъв гадател, които разказват за видовете магии и начините за развалянето им. Дано да ви бях от полза и ви желая много здраве, щастие и късмет. И нека на този, направил ви магията, да му се върне тъпкано.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.06.11 10:09#3софисофиНовакРегистрация: 12.06.11Град: -Отговори: 3от: Намерена магияМагията е преди всичко насочване на негативна енергия. Ако не се поддадеш когато усетиш влиянието и и отвърнеш с позитивизъм, магията не може да ти повлияе. А що се отнася до тези, които умеят да развалят трябва да знаете, че те не развалят на всеки, въпреки, че от всеки, който отиде при тях вземат пари. Ще познаете истинското разваляне на магията по това, че човекът, който се наема да развали, след като е развалил трябва да не е в състояние поне пет дни да приема други хора, той се чувства като болен, защото е влязъл в борба с насочената към вас негативна енергия. Ако ви се случи докато ви развалят магия, човекът да започне да издава звуци, подобни на животински, или да променя физиономията си, също може да му вярвате. Така, че трябва много добре да подбирате хората, при които отивате. Най-сигурно е при такъв човек да ви заведе друг, който го познава и на когото той има пълно доверие. Но в крайна сметка - усетите ли, че има нещо, както се казва, заредете се с позитивна енергия и ще видите, че резултатът ще е положителен.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.11 12:52#4ивалина горнишечкаивалина горнишечкаНовакРегистрация: 13.06.11Град: -Отговори: 4от: Намерена магияЗнаете ли само позитивизмът няма да помогне. Аз развалям магии без да го искам. Просто поемам негативите и е вярно, че човек е като парцал няколко дни, но не чак до толкова както го описвате, защото аз се занимавам с бизнес, който е на космически години от езотериката и успявам въпреки всичко да работя. А, проклетите дарби, които открих благодарение на една гледачка, която ми помогна да не полудея от страх пред случващото се, използвам като хоби. Не е вярно, че се издават звуци на животно и човек се държи като луд, това са глупости. Ето един съвет църква и поп, изповед, причастие и освещаване на дома. Вярва, не вярва, човек магията го хваща - правила съм и знам, точно каквото исках, това се случи.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.11 11:01#5Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 32от: Намерена магияЗдравейте,

    случи ми се днес нещо странно. Прибирам се в къщи и на един стол намерих един вързоп. Представлява найлова торбичка, вътре в него изглежда има още една торбичка с някаква течност като супа или някакво друго рядко пихтиесто вещество. Няма никакви игли, конци и тем подобни работи. Отгоре торбичката е добре вързана. Незнам дали трябва да я развързваме или не...

    Разпитах всички роднини в къщата, никой нищо не е оставил и никой не знае какво е това.

    Може ли това да е магия, и ако е така какво да правим? Моля за помощ :cry: :cry: :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.11 11:17#6Евгения Велева Евгения Велева НовакРегистрация: 20.12.11Град: КостинбродОтговори: 1от: Намерена магияЗдравейте ,
    не знам дали съм на подходящото място , но снощи преди да си легнем на възглавницата ми имаше нокти изрязани и мръсни , изплаших се и не съм спала цяла нощ , майка ми каза да ги изхвърля на течаща вода и да напръскам с светена вода в къщи , моля ако някой знае какво значат ноктите и какво трябва да направя зада се предпазя от тези неща .
    А относно намерено нещо странно не го пипайте , хвърляйте го в канал или в река и нека който го е причинил по главата му да ходи .
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest