Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Покойната ми баба ми подари кутия за сватбата

Покойната ми баба ми подари кутия за сватбата

  • 30.05.11 07:15#1ifkaaa.23ifkaaa.23НовакРегистрация: 20.04.11Град: -Отговори: 4Покойната ми баба ми подари кутия за сватбатаЗдравейте. Преди няколко дена сънувах вече покойната ми баба (за първи път) и сънят ми беше много ясен. Сънувам една поляна, на която имаше къща на 2-3 етажа. В следващия момент бях в една от стаите с нея и някакъв мъж (младо момче).

    Тя държеше една кутия за бижута и започна да я отваря. Кутията беше на 3 етажа и аз се възхищавах колко е хубава. След това си вдигнах погледа, видях я ясно и и казах, че кутията е много хубава, а тя ми отговори, че ми била за сватбата.

    Аз не съм омъжена все още. След това се събудих! Някой има ли си на идея какво значи този съм?

    Предварително благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.11 11:16#2Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Покойната ми баба ми подари кутия за сватбата Отваряш ли в съня си кутия, чакат те изненади. Дават ли ти в съня кутия, ще те изпратят в командировка. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.11 11:08#3ifkaaa.23ifkaaa.23НовакРегистрация: 20.04.11Град: -Отговори: 4от: Покойната ми баба ми подари кутия за сватбатаАми по принцип я отворих, но беше празна.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest