Sanovnik.bg»Форум»Съновник»През океана? Странен сън?

През океана? Странен сън?

  • 23.05.11 11:04#1ЛианаЛианаНовакРегистрация: 23.05.11Град: -Отговори: 2През океана? Странен сън?Здравейте! Сънувах доста странен сън, който не мога да си обясня, ще се радвам ако някой успее да го разгадае. Сънят ми е следния: Беше вечер не много тъмно и аз стоя в корабче или нещо като яхта и си пътувам в открито море. Оказва се,че съм в океан, но не съм сама в яхтата имаше още 2-ма мой познати. Единият от тях каза на другия:
    - Качи се на лодка и пропътувай целия океан и от другата му страна погледни яхтата много е красива. (?!)
    Тръгва той и аз тръгвам с него и се качваме в малка лодка приличаше ми на кану и тръгваме из океана и накрая стигаме поглеждаме яхтата- беше възхитително красива с много лампи супер просто. Решаваме да преспим от другата страна, в лодката и изведнъж се появиха вълни, но малки и на сутринта явно сме се прибрали на яхтата незнам, но се озовавам на екскурзия в манастир и искам да си купя някакъв документ и си казвам годината на раждане и продавача ми казва,че не може?!

    И това беше сънят ми не мога да си го обясня.. Благодаря предварително на всички!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.11 07:39#2adrianaadrianaНовакРегистрация: 23.05.11Град: -Отговори: 1от: През океана? Странен сън?Здрасти. Аз сънувах подобен, еми мисля, че пътуваш ли с яхта на сън, значи ти предстоят финансови успехи. Сънуваш ли, че си на яхта и морето е бурно, значи има вероятност изведнъж да загубиш пари. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.11 09:58#3ЛианаЛианаНовакРегистрация: 23.05.11Град: -Отговори: 2от: През океана? Странен сън?Вълни не може да се каже, но само веднъж се издигна лодката и слезе, иначе не е бил бурен океана. Иначе благодаря ти.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.11 09:52#4Mila Di MarsMila Di MarsНовакРегистрация: 24.05.11Град: -Отговори: 2от: През океана? Странен сън?Не винаги сънищата са свързани със символиката на определени обекти от него, като например кораба в твоя. Ето ти едно примерно тълкувание, върху което да помислиш: докато си на яхтата ти не можеш да оцениш невероятността и красотата ѝ и имаш нужда да я погледнеш от друга перспектива. Помисли в живота си дали не си в такава ситуация, невероятно красива, благоприятна за теб, която да не осъзнаваш. Може да е свързано и с отношения с човек. В момента ти се дава възможност да погледнеш от друг ъгъл, така че да я оцениш и безопасно да се върнеш към нея, за да си я изживееш. Обикновено хората оценяваме и осъзнаваме, чак когато загубим. На теб ти се дава да го направиш без загуби. Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.11 12:48#5ЛианаЛианаНовакРегистрация: 23.05.11Град: -Отговори: 2от: През океана? Странен сън?Благодаря ти, не бях се сещала за този аспект. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest