Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Подготовката (част 6)

Подготовката (част 6)

  • 23.09.16 12:00#1Desi YordanovaDesi YordanovaНовакРегистрация: 29.08.16Град: СилистраОтговори: -Подготовката (част 6)В училище съм. Всички за задрямали по чиновете си, включително Аманда, Алисън, Джеймс и Алекс. След една седмица беше танцовата вечер. Аманда беше луднала какво ще облече. Аз не се интересувах толкова. Звънеца би. Всички излизаме навън за да обядваме.
    - Ан какво смяташ да обличаш? - пита ме нетърпеливо Аманда.
    - Не съм решила още. - казах и спокойно.
    - Трябва да идем на пазар. Ще ти изберем нещо хубаво. - усмихна се тя.
    - Добре. - казах и.
    Прибрахме се у дома. Седнах на лаптопа за да огледам какво има из магазините. Нищо не ми грабна око.
    *Аманда влиза в стаята ми*
    - Ан ставай отиваме веднага на пазар. - каза тя дърпайки ме за ръка.
    - Добре, добре не бързай толкова.
    - Имаме една седмица, как няма да бързам. - измърмори тя.
    - Няма ли да ти стигне?
    - Не, хайде тръгвай. - продължи да ме дърпа до колата.
    Спряхме колата пред мола и влязохме. Аманда ме заведе в един магазин който се казваше "Бляскаво момиче". Там имаше адски много рокли. От всеки цвят имаше поне около 15 модела. Имаше огромен избор.
    Аз си харесах една рокля в розов цвят. Беше тип "принцеса". Деколтето и беше във вид на сърце, до ханша беше прилепнала а надолу бухнала. До ханша имаше бели кристалчета, а надолу беше изчистено розово, с воали. Аманда веднага ме накара да я облека.
    - Изглеждаш страхотно! Трябва да вземеш тази рокля. - ахна тя когато ме видя.
    - Благодаря.
    Аз си взех тази рокля а Аманда си взе същия модел само, че в бледо синьо.
    Когато се прибрах показах роклята на родителите си. Харесаха я много. За мен това беше важно. След това я прибрах в гардероба си и легнах.
    (следва продължение. . . . )
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest