Sanovnik.bg»Форум»Астрология и Нумерология»Коя зодия сте и какво мислите за другите зодии?

Коя зодия сте и какво мислите за другите зодии?

  • 22.11.15 02:18#1lucky.13lucky.13НовакРегистрация: 18.08.15Град: СофияОтговори: 6Коя зодия сте и какво мислите за другите зодии?С извинение, ако има вече такава тема, искам да ви питам коя зодия сте и какво мислите, за другите зодии :
    Аз лично съм Близнаци!
    А за другите:
    Овен-харесвам ги, умни, културни,но определено се палят за глупости
    Телец- Тук съм на кантар - забавни, но досаждат понякога
    Близнаци-Нямам си представа какво мисля за себе си изобщо коя съм (така сме близнаците)
    Рак-Музикални с чудесен вкус, но много чувствителни, не знаеш кога им е забавно и кога вече се обиждат
    Лъв-Красива външност, но им нямам доверие, лъжат като маймуни (поне голяма част от тях)
    Дева- Естети с математически способности, малко превзети обаче
    Везни- Добри хора, но трябва да са по-лоши, за да не си изпатят от наивността си
    Скорпион-Не ги разбирам, луди глави, после пак замислени сякаш са сами с Вселената :blush:
    Козирог-Осъзнати и здраво стъпили на земята, трудно се отпускат, но направят ли го са готини
    Водолей- Евала!!!
    Риби-Готини, не ги разбирам , все крият нещо, но са готини!!! ps:
    П.П. Напишете какво мислите и вие, но според искрени и лични наблюдения иначе няма да е забавно
    П.П.П. Моля да бъда извинена ако някой представител на зодия се обиди
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.15 08:06#2ЛазарЛазарНовакРегистрация: 31.10.15Град: -Отговори: 11от: Коя зодия сте и какво мислите за другите зодии?От всяка зодия има и добри и лоши хора. Или казано не гледай зодията ,а човека. Защото асцендента определя характера.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest