Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Къщата със завеси

Къщата със завеси

  • 21.03.11 04:39#1ГерганаГерганаНовакРегистрация: 25.01.11Град: СофияОтговори: -Къщата със завесиАз съм Гергана,здравейте

    Сънувах, че влизам в някаква къща и всичко беше със завеси, а не врати. На някаква рецепция имаше един бодигард, който гледаше или четеше нещо и го попитах - "Приключи ли делото в 21:00 ч. Той си погледна часовника и само каза - "Е ти не виждаш ли, че е 23:30 ч. и няма как да има дело в момента.

    Замълчах си и си тръгнах. Докато си тръгвах отивах към някакви стълби и изведнъж отсреща зад една от завесите някакъв мъж с гола глава и светли очи е насочил пистолет към мен и само ме гледа. Гледам го и аз, и плашено, но продължавам да вървя и слизам по стълбите, но той само с насочен пистолет ме гледа и следи с поглед. Излязох от къщата и се озовах на някаква улица, малка и не е от асфалт, по скоро беше като улица от някое село.

    Моля някой да ми помогне и да ми каже какво означва това....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.11 02:07#2InetoInetoНовакРегистрация: 22.03.11Град: -Отговори: 1от: Къщата със завесиАз мисля, че щом сте сънували нещо лошо, значи ще имате късмет. Поне моето мнение е такова. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 25.03.11 11:32#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Къщата със завесиДоста интересен сън, признавам. А и така зрелищно си го описала, че чак настръхнах. Дано е на добро, но все пак виж тук в сънища, какво точно е. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest