Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Дали не съм нощна опитна мишка

Дали не съм нощна опитна мишка

  • 23.06.15 04:57#1antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470Дали не съм нощна опитна мишкаНощите са за сън, а аз в последно време започнах да сънувам особено. Сънувам сън като наяве.
    Събуждам се в съня, но не мога да го продължа с действия.И сутрин отново лягам и си спя
    спокойно и сънувам нормално, и си отпочивам. Какво става? Дали не съм нощна опитна мишка?
    Тази нощ спах прекрасно и нищо не ме събуди.Благодаря, че са откликнали на тревогата ми. 24.6.2015г
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.15 06:42#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Дали не съм нощна опитна мишкаmihala :Нощите са за сън, а аз в последно време започнах да сънувам особено.Сънувам сън като наяве.
    Събуждам се в съня, но не мога да го продължа с действия.И сутрин отново лягам и си спя
    спокойно и сънувам нормално, и си отпочивам. Какво става? Дали не съм нощна опитна мишка?
    Тази нощ спах прекрасно и нищо не ме събуди.Благодаря, че са откликнали на тревогата ми.24.6.2015г


    ДА СЕ МИСЛЯТ НЯКОИ ЗА БОГОВЕ НЕ Е ДОБРО ПРЕДЗНАМЕНОВАНИЕ ЗА ВСИЧКИ НИ ! ! ! :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.15 01:58#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Дали не съм нощна опитна мишкааз като имах такъв сън веднъж преди години, така се събуждах в съня че някой се опитва да ме отвие и ми маха завивката и се мъчех да будя мъжа ми в съня, но той само се разбуждаше леко, и накрая чак се събудих и видях че нито съм отвита, а мъжа ми като го бутнах и веднага стана..... та имаше едно куче там, бяло със светло кафяво .... и се обеси само за каишката след този сън
    какво ли е това, по точно кой ли човек изигра кучето??
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.15 02:31#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Дали не съм нощна опитна мишкакато казвах някой, имай предвид ,че не се виждаше никой, но завивката се дърпаше надолу, аз дърпах нагоре и едвам успявах да я сложа отново, и будех мъжа ми да го изгони това нещо..... и имай предвид че русото-кестеняво вале от предните ми сънища е точно турско куче...


    не се мисля за бог, но не отговарям за сънищата си, а те са действителни, дори не ми е приятно да си представя че съм бог.... но имам цели и по някой път това помага
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.15 02:32#5ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Дали не съм нощна опитна мишкалеки сънища ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.15 08:02#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Дали не съм нощна опитна мишкаБлагодаря,че си прочела.Моя сън беше приятно ежедневие и исках, :wink: и аз да участвам,
    но не можах да се помръдна и се събудих.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.15 11:39#7SunnySunnyНовакРегистрация: 18.08.12Град: СофияОтговори: 15от: Дали не съм нощна опитна мишкаНа мен ми се случи следното. Преместих се в друг град, при гаджето ми. Имах отвратителни сънища буквално ужасяващи. Беше ме страх от всичко, защото през нощта беше пълен ужас. Нещо ме нападаше, не зная какво и не зная защо. Била съм в някакви полу будни състояния. Не можех да говоря и да мърдам. Пробвах се да говоря,но с големи усилия.една от първите нощи бях полу будна и се опитвах да извикам на мъжа ми да включи телевизора. Мамка му нямах контрол над тялото ми. Не можех да говоря. Най накрая с големи усилия го направих. Две вечери под ред нещо идваше при мен. Будех се около 4:00. Първата сутрин, като се събудих чух един ужасяващ звук, който не мога да го опиша. Втората сутрин беше като издъхване на умиращ човек. Направо съм плакала от страх.
    Сложихме светена вода в стъклена бутилка и я счупих. И не зная защо вече го няма
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.15 04:02#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Дали не съм нощна опитна мишкаМисля,че сънищата са ти били под влияние на емоциите от преместването.
    Щом те е било страх,защо си го направила? :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.15 09:11#9antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Дали не съм нощна опитна мишкаАлеле,алеле това куче в съня ли ти е било или наяве.То те е пазело,
    а ти със събуждането си му попречила на мисията и за да те спаси
    е поело върху себеси присъдата. Сега как си без куче пазач?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.15 02:35#10АИАИНовакРегистрация: 26.08.15Град: -Отговори: 1от: Дали не съм нощна опитна мишкаДобър вечер на всички спящи и не спящи като мен.Та така моето състояние е следното:На 17 години сънувах сън който се случи едно към едно в живота ми.Постоянно имам дежаву.Поне това се научих,че е предупреждение да не сгреша в нещо и даже съм доволна от това. За сънят беше отвратителен и се събудих плачейки до човека на когото се случи и в деня в който се случи аз бях до този човек. Сега в този момент от живота ми съм на етапа казва се сънна парализа,но за мен е нещо друго. Сънувам и постоянно имам усештането,че някой ми виси на главата,наблюдава ме,пипа ме.Последния път викаше:"не,не,не" все едно не искаше да се събуждам и ръката му ми беше на устата. В будно съзнание съм виждам го усещам го,но не мога да помръдна или да изкрещя. Дори и да спа с някой пак се случва. Така уплаших майка ми една вечер,че просто не е истина.Жената се разплака и ме пита кой ме е уплашил.А аз и казах,че е просто сън,но да ви кажа ми писна от този сън.Не мога да спа нормално и се случва почти всяка вечер или максимум през две.Принципно вярвам в паранормални неща убедена съм,че не сме сами на този свят а и толкова много планети. Преди гледахме филми с летящи коли е сега и тях ги има.Какво следва летящи чиний,извънземни,и т.н. Най-лошото е,че съм и астматичка с придружаващи члергий.Луда работа.Дано заспа пак стана късно.Лека нощ и на вас.Ще следя темата дано някой сподели нещо налудничево,ще ми е интересно. :yawn:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest