Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Пак сънувах, че съм фараонка

Пак сънувах, че съм фараонка

  • 07.05.15 02:42#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Пак сънувах, че съм фараонкаПак имах същият сън че съм фараон. Стоях в двореца и се чудех да водя ли война срещу Римската империя. До мен беше главнокомандващият на Египетската армия и ми държеше ръката. Казах му: Трябва да се бием срещу Римската империя Слънцето е застрашено, искат да го унищожат с мръсни отровни облаци! Той само каза : Анеле?! и нищо повече. Аз размислих и се отказах за момента, после умрях с възрастта. В задгробният ми живот обаче дойде една звезда, и каза: Защо искаш да се биеш срещу Римската империя, аз съм любовта й, ти си жена ще ти помогна да си със Слънцето. И изведнъж видях небето стана синьо като вода и аз станах една звезда, която само аз можех да стоя на небето със Слънцето.... и така в съня ми минаха няколко хилядолетия. Изведнъж както си стоях на небето и паднах на Земята във истинска вода. Слънцето се опитваше да ме стигне , но вълните размиваха образа, Тогава дойде Океан, и ме превърна в Ерато и тръгнах да търся Слънцето да го спасявам....?!?! И виках вятъра да издуха облаците.
    Моля за някакви коментари, за този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.15 11:36#2АтанасАтанасНовакРегистрация: 15.08.14Град: Стара ЗагораОтговори: 2от: Пак сънувах, че съм фараонкаСпоред мен ти си сънувала твой минал живот!ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.15 04:41#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Пак сънувах, че съм фараонкамалко се съмнявам в това, но знам ли? още не съм преценила коя теория е по-вярна, тази за прераждането или не, и не знам в коя точно да вярвам, но със сигурност знам че се прераждат гените на предците ни в децата
    мерси за отговора
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest