Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Обратно виждане

Обратно виждане

  • 22.01.15 07:58#1antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470Обратно вижданеКолко много хлебарки. Дали не са извънземни. Казват, че четяли мисли... Отнесох се в неизвестността за някои недоказани истини.
    А те ,животинките, си щъкат безпроблемно . А може ли да решиш, че си там, на определеното място, когато се придвижват нещата в обратна посока. Ще кажа, че чувството те лъже. От измислици започваш да вярваш на неидентификации от рода на там съм някъде, незнам си къде... Отивам и ще се върна,
    когато си сменя нагласата . Нагласа за какво? Нещо от рода на външна намеса или нещо в обятията ме тормози?... Или някоя, новопръкнала се, физиономия ме заслепява с белезникавите си очи... И всичко това се поставя в основата на извода, че расата ни е
    такава- шеста ли, седма ли.. . Или по-добре казано, растежа ни не позволява да израстем повече от това, за което сме програмирани. Ни грам повече от зададената програма. Преследва ме холограма на неизписаната идентичност на индивида. Но дали това ще ме задоволи? Може би ще трябва да попитам програматора. Но как ? Ето ,че стигнах до края на
    началото. Всичките написани програми не запълват анализа ми за новата форма на размишление. Точка по въпроса. Ако започна да анализирам заврънкулките на политолози, ще стигна до
    заключението, че новите форми ще са старите, но облечени в нови изкази на умозаключение от първично естество на самосъхранение. И това ще бъде основа на една индивидуална защита от нещо, което не се знае ,нито се е пръкнало, нито някъде се намира, нито защо и с много нито... Защото "АКО",като част от изречението, липсва, за да може да се влее в общността на нищонезначещата нищожност и да ни избави от обратното виждане на програмирана реалност, посоката ще е обратна на
    тази, която ни трябва.
    22.1.2015г
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.15 07:11#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Обратно виждане... .и обратно на новоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest