Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах черна змия

Сънувах черна змия

  • 26.12.14 01:03#1ИзабелИзабелНовакРегистрация: 09.09.14Град: -Отговори: 3Сънувах черна змияДва пъти в период от няколко дни сънувах черна змия...Първият път имах издутина на десният си крак, малко над глезена и изведнъж змията изпълзя от там. Превърна се в нещо като малък скат, аз я хвърлях надалеч, но докато избягам тя идваше и се катереше нагоре по същият ми крак. По едно време успях да се оттърва от нея и избягах...Следващият ми сън беше с една жена, която държеше змията (отново черна) и ме склоняваше да и позволя да пусне змията да ме полази по дясната ръка, а змията говореше, че няма да хапе...Беше ме страх, но си казах, че поемам риска и тя се спусна и нави много бавно около ръката ми и докато се усетя заби зъби в гърба ми, първоначално не ме заболя, но после беше страшна болка и започнах да халюцинирам един мъж, от който съм се стараела да се скрия, а въпросният мъж тормози и избива семейството си (или нещо такова беше)...Някой да има идея какво толкова значат тези сънища, по скоро змията? Знам, че змиите са душмани, но в съновника имаше тълкувание, че специално черната змия била на смърт...Моля, ако има някой сънувал нещо подобно, да сподели имало ли е определени последствия и какво му е предвещало такъв сън, защото не ми се струва шега работа... Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.14 11:45#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сънувах черна змияТова,че си допуснала змията до себеси, говори,че не обръщаш внимание на здравословното си състояние.Пази делата на ръцете си, за да не пострадаш.Не всичко,което виждаш наяве е така.Понякога ти се струва,че имаш насреща зъл човек, а той да ти помогне.Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.14 02:42#3ИзабелИзабелНовакРегистрация: 09.09.14Град: -Отговори: 3от: Сънувах черна змияЗдравей, благодаря за тълкуванието! Но ме интересува, в какъв смисъл да се пазя от делата на ръцете си, за да не пострадам?ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.14 04:07#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сънувах черна змияИмаш развито силно шесто чувство и не се доверявай на лицемерни хора,защото ги познаваш.Това, което решиш го прави и не отлагай.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.12.14 02:29#5AsmodeusAsmodeusНовакРегистрация: 31.07.14Град: -Отговори: 46от: Сънувах черна змияЧерна змия, която се превръща в скат?
    На мен ми напомня на черна магия, или може би имаш някой смъртен враг.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.14 05:35#6ИзабелИзабелНовакРегистрация: 09.09.14Град: -Отговори: 3от: Сънувах черна змияЧерна магия ли? Защо???ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest