Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Предадено доверие

Предадено доверие

  • 20.11.14 06:04#1силвиясилвияНовакРегистрация: 20.05.12Град: -Отговори: 18Предадено довериеСънувах че трябваше да си купим жилище със мъжа ми но аз трябваше да съм на работа и нямаше начин да се освободя. Затова аз му се доверих и го оставих сам да свърши тази работа След работа нямах търпение да видя жилището което вече беше купил. Когато влязох във него се ужасих беше ужасно мръсно и мизерно и искаше много голям и скъп ремонт. Вътре се разхождаше една огромна котка със малко котенце и старите стопани - възрастни хора бяха също там и въртяха хитро очи и се подсмихваха тайничко Мойта котка пък беше привлечена като магнит от огромната котка и постоянно ходеше след нея и се опитваше да суче. За капак мъжа ми се опитваше да сложи някаква тръба на терасата за да отклони някаква вода която идваше от съседния имот който беше автомивка и който беше заградил част от терасата на нашия имот. Тогава се сетих че същия този имот се предлагаше преди 1 година и имаше някакъв спор със тази автомивка Попитах стопаните като им показах че съм запозната със ситуацията Те отговориха че е така Тогава ги попитах как е решен този казус а те ми отговориха че мъжа ми във момента го решава. Изпитах невероятен гняв. Попитах мъжа ми за колко е купил жилището Той ми отговори - за четиридесет и три хиляди лева. Аз възкликнах - КАКВОООО нямаше ли други та точно тая мизерия Той ми каза че не е имало Аз го попитах -тогава не се ли опита да се пазариш за цената Той ми отговори - нали знаеш че аз не мога да се пазаря И се започна една кавга Аз се чувствах предадена че не е оправдал доверието ми че това е жилище и не се купува всеки ден и не е килим да кажеш не ми харесва повече и да го смениш че това е дългосрочна инвестиция и трябва да се подхожда отговорно и т н. В крайна сметка сделката беше направена и трябваше да се примиря но аз не исках затова отидох при семейната ни адвокатка. Тя ми каза че имам няколко варианта - 1 ви вариант да го ремонтираме макар и скъпо и да си живеем в него 2ри вариант със малко средства да му направим козметичен ремонт и да го продадем тоест да набутаме някой друг и 3ти вариант да водим дълги години дела за да развалим сделката и да си върнем парите. Почувствах се отчаяна защото нямахме пари за нито един от вариантите и се разплаках и се събудих
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest