Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!

Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!

  • 02.03.11 03:48#1MilenaMilenaНовакРегистрация: 02.03.11Град: -Отговори: 2Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!Здравейте.
    Сънувах следния сън и все още немога да разгадая какво означава, моля ако някой може да помогне да ми пише.

    Сънувах баба си която почина скоро, че я погребваме прибираме се в къщи и тя звъни на вратата. Влиза в стаята сяда си сякаш нищо не е било. Всичките ми роднини са там и се радват, а аз се мъча да ги обедя, че това не е тя, а е нещо лошо.

    Баща ми започва да ми крещи да не се мъча да ги убедя,а да се радвам, че баба ми е тук, а тя ме гледа някак си злобно сякаш има нещо в нея. И аз пак започвам да ги убеждавам, сядам на леглото и тя започва да ми хапе пръста (не да го яде), а просто силно да го хапе. В следващия момент се събуждам и почувствах силна болка в пръста и сърцето ми тупкаше много силно. Моля ако моижете помогнете...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.11 06:58#2IvelinaIvelinaНовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 12от: Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!Това е на хубаво, не се тревожи. Имала си много ядове и неприятности и те отминават.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.11 07:03#3IvelinaIvelinaНовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 12от: Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!Хората около теб са едните, които са ти навредили без да знаеш. Баба ти за това те е хапала - време е да им простиш, а ти все още ги обвиняваш.Баба ти затова е ядосана.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.11 08:11#4MilenaMilenaНовакРегистрация: 02.03.11Град: -Отговори: 2от: Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!Сега разбрах, че и в Неделя когато я сънувах е имала рожден ден. Благодаря на всички за отговорите. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.03.11 03:07#5MilenaMilenaНовакРегистрация: 02.03.11Град: -Отговори: 2от: Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!Ако някой друг знае нещо, моля Ви пишете наистина е много стресиращо и неприятно. Не се чувствам виновна към нея, нито, че съм я обидила, а знам ли, не ми се вярва и да ми помага, защото не беше както я помня, а беше някак си страшна за мен. Самото и лице беше променено, някак зловещо и лошо. И точно на рожденния и ден да го сънувам, без да знам дори, че има рожден ден, не ми се струва съвпадения. Моля, ако знаете още, пишете.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.11 12:31#6ВенциславВенциславНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 3от: Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!И аз загубих баба си на скоро, по - точно миналия месец на 24. Още ми е прясно и аз съм имал почти подобен сън. Не се страхувай, баба ти лека и пръст на жената, няма да ти направи нищо лошо.
    Но все пак можеш да вземеш предпазни мерки като си сложиш една глава чесън под възглавницата. Наистина помага.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.11 03:08#7kristikristiНовакРегистрация: 14.04.11Град: -Отговори: 2от: Много съм уплашена...МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!Си, според мен ти си обичала
    баба си, ама не си обичала
    тя да се върне.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest