Тъжна вест

  • 20.09.14 09:22#1********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361Тъжна вестНапусна ни нашата многословна съфорумничка михала.

    Коментарите й винаги бяха уместни и критично-градивно насочени. Никога със зло, а с най-добри чувства тя съумяваше да постигне от прохождащите писатели по-висока творческа класа.

    Ще те запомним само с добро!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.14 05:22#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Тъжна вестНещо не съм наясно с кучешките взаимоотношения като отстъпката пред женската - тя изисква толерастия. Така че дори бонбони на сергия да продавате, сигурен съм че ще имате успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.14 06:14#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Тъжна вестGold heart :и ти доказа причината да те мисля за извратен!Съновник не е сайт където да отпускаш психопатските си мисли.Запомни го веднъж завинаги и о да не изпращай живи хора в отвъдното!!!!В край на сметка не забравяй ,че си просто един откачен 8 годишен хейтър :n: :n: Поздрави от по- умната от теб :y:

    Ти си во истино права - това е поради неучастието ми в мъжките задължения, и така железните педали се качват отгоре ми, та се чувствам като парцал. А би ли ми обяснила, защо мюсюлманките и техните паразити принуждавате хората да пият алкохол? Не е ли против техните правила? Или правото на гаврача Гавраил е над другите правилца?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.14 08:31#4meltemmeltemНовакРегистрация: 21.07.14Град: СофияОтговори: 17от: Тъжна вестповечето хора в сайта имат правопис за разлика от теб!!!!!!!И второ не слагай вярата ми в уста която само псува :yawn: Твоят живот май напълно се изпълва от хейтърски коментариОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.14 09:17#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Тъжна вестАз самия съм мюсюлманин, откак ме ритнаха курвите, курварите и проституцията.

    Не ми се обеснява, но е нещо като да ви сера в съзнанията!

    А ти си правена, когато аз бях на 22 и ме тормозиха същите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.14 12:29#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Тъжна вестВреме е дъртата да се върне и продължи делата си оттам, откъдето беше махната.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.14 07:41#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Тъжна вестНи вест, ни кост. Дали не се е случило наистина?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest