Не разбирам

  • 21.08.14 04:51#1ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46Не разбирамИма нещо, което не мога да разбера и не знам дали при вас е така. Пиша една история, имам към стотина преглеждания, но никой не е оставил коментар дали му е харесало или не, като с това да обясни причините защо. Същото е и с клиповете, които правя.

    За сметка на това историите, с плитък сюжет, който е взет от десет други публикувани тук имат по 10-15 коментара насърчаващи ги да продължат. Нямам нищо против тези хора или историите им, но не проумявам как нещо с токова правописни грешки и банални герои жъне такъв успех.
    Има и страхотни истории като тези на галабина , или „Любов и ужас. Сан Франциско“. Това бяха истории, които следях с интерес и всяка следваща част ме провокираше да искам още и да я препрочитам отново и отново.
    Уви, такива истории станаха рядкост. Във форумът виждам много хубавите произведения на михала, които са според мен са много по - добри от тези, които аз създавам. И те като моите са преглеждани над стотина пъти, но без коментар. Това създаде у мен чувството на недооцененост и това, което съм чувствала през голяма част от животът си - игнориране. Както в реалният живот, така и тук се чувствам откъсната и игнорирана от потребителите. За някои мои сънища съм и проблеми съм имала коментари и съм благодарна на всички които са ми дали съвети, но с какво съм по - различна от останалите?
    Не смятам историите си за нещо повече от чуждите, но не разбирам къде е проблемът. В мен ли е? Какво мога да променя? Само аз ли смятам така?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.14 11:37#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Не разбирамЕдва ли проблема е в теб,просто направи опит.Направи една от твоите и една от техните,кое ще ти донесе,най-много коментари..предполагам,че и това е идея.И не!И аз съм забелязал това,което те е провокирало да напишеш "Не разбирам",но не обръщам,чак такова внимание,пък и зависи от доста неща.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.14 03:48#3ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Не разбирамНе знам. Аз го забелязах преди доста време, когато всички още си пускаха историите в „Истории“, а не във Форумът. Много неща се повтаряха. Описанието на героите, събитията, самият стил на писане. Имаше такива при които сякаш само имената на героите се отличаваха. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.14 05:09#4БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Не разбирамНе знам дали си получила 2те съобщение,които съм пратил,но ще ми пратиш ли линк,към историите ти.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.14 07:48#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Не разбирамАко няма друга михала,значи съм аз и ти благодаря. Пиши и не се притеснявай,
    че няма коментари. Това означава,че са добри и няма какво да пишат като забележки. Успех ти желая.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.14 08:07#6ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Не разбирамОбичам да пиша и не смятам да се отказвам от това.
    Обожавам произведенията ти и чакам всяко следващо с нетърпение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.14 08:49#7antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Не разбирамТемпераментно ги пишеш.Желая ти успех и още веднаж ти благодаря. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.14 12:57#8********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Не разбирамРазбра ли сега защо?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest