Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Ходя с едно сладко момче и ....

Ходя с едно сладко момче и ....

  • 26.02.11 04:28#1Просто ЕднаПросто ЕднаНовакРегистрация: 27.12.10Град: ШуменОтговори: 2Ходя с едно сладко момче и ....Здравейте!

    И преди съм писала истории тук и съм получавала наистина добре отговори!

    Ходя с едно много сладко момче което наистина харесвам, но още не сме се целували!

    И той и аз изгаряме от желание да се целунем, но има проблем във разстоянието!

    От няколко вечери постоянно сънувам, че го целувам по врата и по бузата, но не и по устата! Моля кажете какво значи това?

    От една страна дори и сънищата ми харесват! Понякога дори и нежелая да се събуждам!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.11 10:59#2BeBsSsBeBsSsНовакРегистрация: 25.02.11Град: -Отговори: 7от: Ходя с едно сладко момче и ....На твоята възраст нещата бързо отминават и ти омръзват лесно, така че споко, не се впрягай толкова и то що се отнася до момчетата. Щом искаш да го целунеш, ами направи го, кво толкова, той едва ли ще ти се дърпа. Убедена съм, че си готина мацка, просто действай. В крайна сметка един живот имаш, така че се забавлявай, сега ти е времето.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.11 12:56#3kareliqkareliqНовакРегистрация: 27.02.11Град: -Отговори: 3от: Ходя с едно сладко момче и ....Чувстваш се влюбена, желаеш го защото е далеч и не сте заедна. Но щом имаш желание, когато дойде момента го направи.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.12 02:47#4xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: Ходя с едно сладко момче и ....Е как така ходиш с него пък ви дели разстояние..wtf? Фейсбук гадже?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest