Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Така, както аз обичам теб ..

Така, както аз обичам теб ..

  • 28.07.14 03:55#1ЙоаннаЙоаннаНовакРегистрация: 26.07.14Град: СофияОтговори: 7Така, както аз обичам теб .. Говори ми. Сякаш, че е за последно. Не зная кога ще чуя пак гласът ти да ми говори така мило, за това говори ми, моля те. Говори ми, сякаш утре няма да ме има. Сякаш ще изчезна от живота ти завинаги. Зная, утре вече няма да е от значение, но тази вечер не спирай, говори ми. Искам да запомня този глас, този звук, който така ласкаво ме гали по лицето, така нежно ме целува по челото, така силно ме прегръща.. Който така безрезервно ме обича.. И аз знам, че утре може да не помниш коя съм, но говори ми, моля те, за да мога да живея в своя свят на заблуда, че ме обичаш така, както аз обичам теб..


    ПП: Надявам се да не ви отегчавам с моето т. нар. лично творчество .. ;дд
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.14 12:07#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Така, както аз обичам теб .. Сънувай,сънувай, а ако можеш поспи си по-дълго това е полезно. Много хубаво излияние. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.14 05:02#3ЙоаннаЙоаннаНовакРегистрация: 26.07.14Град: СофияОтговори: 7от: Така, както аз обичам теб .. Просто момент на умопомрачение ;д .. Благодаря. Иначе аз обичам да си поспивам.. ;дд ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.14 10:25#4IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Така, както аз обичам теб .. Добро е.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 05:10#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Така, както аз обичам теб .. направо е прекрасно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest