Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам, че не мога да се бия

Сънувам, че не мога да се бия

  • 22.07.14 03:27#1MartinMartinНовакРегистрация: 22.07.14Град: -Отговори: -Сънувам, че не мога да се бия Здравейте,
    почти всяка вечер сънувам, че не мога да се бия, а много хора искат да ме бият в съня ми.
    Започвам да се защитавам (да го удрям), но все едно ръката ми се спира преди да го ударя и само го докосвам, а в същото време той ме бие без проблеми... Направо се измъчвам от тези сънища, обхваща ме яд...
    Не искам да си помислите, че съм някакъв комплексар. Напротив, младо момче, не се фукам пред приятелите си и непознати, нито пък се бия, нито съм конфликтна личност.

    Ако може да ми помогнете да разтълкуваме тези сънища ще Ви бъда много благодарен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.14 02:41#2IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Сънувам, че не мога да се бия Може да стане обратното. Аз на пример сънувах как се сдобрявам с един човек а в действителност той ме удари.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 04:06#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сънувам, че не мога да се бия Така си е - подлъгват на сън, за да се довериш, а после настъпват и с физическа сила - "чук-чук, аз съм вашата леля".


    Ето такова се оказа моето юбилейно 100 мнение. Да съм жив и здрав да ви радвам с още 100
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest