Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Последна нощ 2 - Кой ще умре

Последна нощ 2 - Кой ще умре

  • 18.07.14 04:32#1ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 14.07.14Град: -Отговори: 8Последна нощ 2 - Кой ще умре Мартин започна да ме опипва. Знаех какво иска. Няма да го отричам. Бяхме на едно мнение. Щяхме да почнем и нещо друго освен целувки, ( нещо по-интимно )но забелязах, че не сме затворили изцяло вратата.
    - Мартине, не сме затворили вратата ... - погледнах надолу и леко подхилих. Той се обърна и после ме погледна. Разсмяхме се толкова силно, че едвам не ни чуха. Добре, че Самара Морган изкрещя много силно и не се чухме. Целунахме се за последно и взехме 4-те чаши с бира и ги оставихме на масата във хола.
    - Защо се забавихте толкова ? - попита Ванеса.
    - ами.... - не се сещах за нищо.
    - ъъъ... Бирата се отваря много трудно. - Мартин ме спаси.
    - Е, сядайте. Филма почти свърши. - каза ни Дани.
    Когато го погледнах си мислех какво ще стане. От 1 година го харесвах, а изведнъж един допир с Мартин и развали всичко. В този момент бях толкова раздвоена. Ами.. Току-що Дани беше ме прегърнал. Това беше всичко което някога съм искала. Но изведнъж едно натискане с Мартин и вече си изгубих ума. Какво щях да правя. Не можех да избера. Остава да изляза със Веселин и край на проблемите. Но така не може.
    Филмът свърши.
    - Какво ще правим сега ? Още един филм не ми се гледа. - попитах аз.
    - Искате ли да извикаме дух ? - предложи Дани.
    - Ми, защо не ! - каза Мартин.
    - Обаче за този ритуал, който знам трябват 6-тима. - каза Дани.
    - Онези възлюбените чак сега проявиха смелост. Да не ги прекъсваме.. Нищо, че сме само 4-рима. - казах аз.
    - Наталия е права ! - подкрепи ме Ванеса.
    - Ами добре ! - съгласи се Дани.
    - Първоначално ни трябва кръв във стъклена купа, но на рус човек. - погледна Дани - Мартин.
    - Ок, ще дам кръв. Малко е безсмислено.. - каза Мартин. Той отиде до кухнята. Върна се със голям нож и стъклена купа.
    - Докато Мартин дава кръв ние трябва да повтаряме " Дух, нас при ела ! Точно тук, точно сега ! " - каза Даниел.
    Ритуалът започна.
    - Дух, нас при ела ! Точно тук, точно сега ! Дух, при нас ела ! Точно тук, точно сега ! - започнахме да повтаряме.
    Изведнъж лампите загаснаха.
    - Какво става ? - разтревожена попитах аз.
    - Вие се подиграхте с мен ! - чу се дрезгав женски глас. - Вие нарушихте спокойствието ми ! Чакайте ! - извика гласът и се разсмя. - Вие сте само 4-рима. Не сте спазили условието. Не знаете какво направихте току-що. Няма да останете живи до сутринта ! - извика гласът и се разсмя.
    Лампите светнаха !
    - Какво ще правим сега ? - попитах аз много изплашена и почти разплакана.
    - Спокойно, Нати ! Ще се справим ! - целуна ме Мартин.
    - Вие откогааа .... ? - изненада се Ванеса.
    - Дълга история. Какво ще правим ? - попита Мартин.
    - Офф... - каза Даниел и отиде при Моника и Веселин.Как можеше да не му пука ? Тук ставаше нещо..
    Чу се писъкът на Мони. Втурнахме се към стаята. Отворихме вратата и изтръпнахме.
    - Не ! Не ! Не, не , не ,нееее ! - разплака се Ванеса.
    Аз не можех да мръдна. Гледката, която стоеше пред мен беше ужасяваща. На пода лежаха мъртви Моника и Веселин. С Ванеса плачехме. Не можех да го повярвам. НЕ ! Това не беше истина. Най-добрите ми приятели бяха мъртви.
    - Къде е Даниел ? - попита изненадан Мартин.
    Всички се огледахме. Нямаше го. Изведнъж се чуха стъпки. Бавно приближаващи се стъпки. Тогава се появи Дани.
    - Какво ще правим сега ? - Това беше странно. Веско беше най-добрият му приятел, а той не реагира. Мартин за малко да се разплаче въпреки, че с Веско не бяха от най-добрите приятели.
    - Дани, къде ти е сянката ? - забеляза Ванеса.
    Даниел се разсмя със зловещ смях и очите му станаха бели.


    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.14 05:17#2БетинаБетинаНовакРегистрация: 19.02.14Град: ВарнаОтговори: 19от: Последна нощ 2 - Кой ще умре Браво!Чудесно!Продължавай!Нямам търпение за следващата част ^_^ ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.14 06:49#3ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 14.07.14Град: -Отговори: 8от: Последна нощ 2 - Кой ще умре ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ, ЧЕ ТИ ХАРЕСВА ! ОТ ТЕБ ВСЪЩНОСТ СЕ ВДЪХНОВИХ.... ТОЧНО ТЕБ ИСКАХ ДА ВПЕЧАТЛЯ ! МЕРСИ ! В следващата част очаквайте любовен скандал. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.14 01:19#4БетинаБетинаНовакРегистрация: 19.02.14Град: ВарнаОтговори: 19от: Последна нощ 2 - Кой ще умре Ооо много си мила ^_^ Нямам търпение за следващата част ^_^ ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest