Необясними аромати

  • 20.06.14 06:36#1МимиМимиНовакРегистрация: 20.06.14Град: ВарнаОтговори: -Необясними ароматиЗдравейте! Напоследък доста често в офиса се появяват миризми, така да се каже...от нищото. То не беше белина, масло, машинно масло, крем-карамел и какво ли още не. За някои от тях имаме "физично" обяснение, но за някои - не. Особено миризмата на масло, като се има впредвид, че никой не яде масло. Общо взето с една моя колежка винаги усещаме различни аромати и все се чудим от къде са. Офисът ни е в стара сграда, която е била нечий дом някога... та може би разбрахте накъде бия. Дали е възможно това да е проявление на духове и тн... Случвало ли ви се е нещо подобно? )
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.14 02:43#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Необясними ароматиНа мен снощи кам 3:30 като излязох на вън ми замириса на Лайна,незнам защо за 1 пат ми се е случвало.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.14 02:12#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Необясними ароматиПри мен се е случвало на цветя, рози, тамян и си мислех,че идва от църквата. А лайната трябва да са от канализация.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest