Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Изпратен в Афганистан!?

Изпратен в Афганистан!?

  • 31.05.14 05:51#1ИванИванНовакРегистрация: 31.05.14Град: -Отговори: 7Изпратен в Афганистан!?Привет! Значи, тази вечер имах доста странен сън. Всичко, което се случваше беше почти ясно за мен. Първото нещо, което си спомням, е как съм се наредил редом с други хора, които приличаха на военни, и пеехме химна на България. Опитах се да пея с тях, но всъщност ми беше малко по-трудно и излизах извън ритъм. Следващата сцена беше в един бар. Някъде наоколо, където бях и преди това, поради което попитах един от хората вътре къде всъщност се намирам, и той каза, че съм в Афганистан. Не можех да повярвам. Даже почти ми се догади. Следващото нещо, което си спомням, е как се опитвам да се измъкна от местността, защото знаех колко опасна беше всъщност. За мое щастие, намерих път, който водеше извън града. Спрях се там, и дадох знак за авто-стоп, но вместо да спират, превозните средства набиваха спирачки точно преди да стигнат към мен, и ме подминаваха, след което катастрофираха. Бяха две или три превозни средства, доколкото се сещам, като две от тях бяха коли а третото някакъв автобус. След това се усетих, че сънувам, и се охапих за ръката, за да се събудя. Същия ден, намерих следната статия, в която "12 души са загинали при терористичен акт в Афганистан".
    Мисля, че има нещо общо със съня ми, но не бих казал, че е видение. Или беше!? Някой може ли да ми каже дали трябва да се доверявам на подобно твърдение, или просто съм се излъгал!?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.06.14 03:22#2валентинвалентинНовакРегистрация: 21.12.13Град: РусеОтговори: 3от: Изпратен в Афганистан!?чух че тези актове са били когато кола се бе блъснала в една сградаОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.14 12:50#3ИванИванНовакРегистрация: 31.05.14Град: -Отговори: 7от: Изпратен в Афганистан!?Сънувах това точно в деня, в който се е случил инцидента. Може би преди да се случи, дори. Мисля, че фактът, че съм сънувал катастрофи казва достатъчно. Мерси все пак за отговора. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.06.14 08:06#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Изпратен в Афганистан!?Щом си вярваш защо питаш.Самия факт,че не си в хора на останалите
    и не пееш с тях, показва,че съня ти не е истинен за тълкуване.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest