Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Сънувам сънища, които се оказват истина

Сънувам сънища, които се оказват истина

  • 24.03.14 11:15#1Iv ValkanovaIv ValkanovaНовакРегистрация: 23.03.14Град: ЯмболОтговори: -Сънувам сънища, които се оказват истинаПоне два пъти годишно ми се случва да сънувам такива сънища, които се оказват истина. Например преди време сънувах сън с човек, който не познавах. Е, вчера сънувах абсолютно същия сън, но вече го познавам от някъде една година. Да не говоря как сънувах обзавеждането на апартамент, което след седмица беше абсолютно също както в съня ми. Половината от дежавютата, които получавам за места и хора, са били сънища. Не знам аз ли нещо психясвам :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.14 11:35#2БетинаБетинаНовакРегистрация: 19.02.14Град: ВарнаОтговори: 19от: Сънувам сънища, които се оказват истинане психясваш!
    имам приятел с същата дарба .
    моите дежавюта идват от не знам къде :/
    това е дарба! трябва да я овладееш и тя може да ти бъде доста полезна !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.14 12:24#3ани спасоваани спасоваНовакРегистрация: 06.09.14Град: Капитан ДимитриевоОтговори: 1от: Сънувам сънища, които се оказват истинане полудяваш аз също предсказвам бъдещето но не два пъти в година ,обикновено две седмици след съня ,тово което съм сънувала се случва ,но не знам как да развивам дарбата си. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.15 12:30#4ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Сънувам сънища, които се оказват истинаПреди да се роди душата вижда основния път по който трябва да мине през живота си. Когато си будно състояние живееш в миналото, като заспиш душата влиза в друг свят настоящето, там въз основа на информацията акомулирана от тялото ти като вода и храна душата оформя детайлите на пътя по който ще минеш докато си в будно състояние. Целта на играта наречена живот е да намериш изхода от света на болката. Можеш да програмираш мозъка си да си спомняш сънищата. Преди да заспиш казваш с шепнещ глас-Като преброя от 50 до 1 ще вляза в подсъзнанието си за контрол на мислите.Когато стигнеш 1 казваш - Нека да сънувам прекрасен сън, и като се събудя ще си спомням за този сън. Повечето сънища трябва да си ги тълкуваш, подсказват ти за важни ходове в играта наречена живот.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest