Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Странен сън

Странен сън

  • 01.03.14 12:13#1ТониТониНовакРегистрация: 05.02.14Град: ПлевенОтговори: -Странен сънЗдравейте. Днеска сънувах , че някаква непозната жена ме спира и ми показва някаква снимка на мъж който не съм го виждал преди и не го познавам. После ме пита дали го познавам и аз казах не , но после изведнъж той се появи пред нас и и тя не го видя , но аз го видях и тъкмо да и кажа , че съм го виждал и не го направих , защото имах някакво чувство , че го познавам и , че ми е познат и казах на жената , че не съм го виждал. После той се прибра ( Бяхме пред блока в който той живееше. ) , а тя продължаваше да ми разказва нещо , но не помня какво и го видях през прозореца и почуках няколко пъти по прозореца да ми отвори , защото ми писна от жената , но той не чуваше и не ми обръщаше внимание. После жената ми каза нещо от сорта ,, Зад нас има човек '' или ,, Обърни се '' и видях някакъв човек с качулка и имах усещането , че ме преследва и тръгнах да бягам и успях да се измъкна. Определено доста странен сън , но имам чувството , че значи нещо. Благодаря ви предварително. Дали значи , че някой ще ме предаде ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.14 11:44#2sladuranatasladuranataНовакРегистрация: 03.03.14Град: -Отговори: 2от: Странен сънami vyzmojno e da zna4i ne6o no popitai priqteli ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest