Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Духовете на Аби 6

Духовете на Аби 6

  • 30.12.13 08:12#1vladivladiНовакРегистрация: 15.12.13Град: СофияОтговори: 5Духовете на Аби 6-Майка ти сигурно ти е казала за кристала на Ел Колибико. - Ерик извади нещо от ученическата си чанта и ми го подаде.-Това е малка част от кристала. От нас зависи, дали той ще е цял , или ще бъде на парчета из цялото пето измерение.
    -Какво трябва да направим?-Бях толкова развълнувана!После обаче Ерик прекъсна фантазиите ми за битки с дракони и летящи феи покрай нас,криене в пещери и хвърчащи камъни.
    -Трябва да тръгнем веднага, или троловете ще затворят портала.
    -Тролове?–Какво?Ерик нищо не беше казал за тролове!
    -Да.Тролове.-Хайде и майка ми се включи...-Трябва да тръгвате. Наближава полунощ.

    С Ерик тръгнахме към изоставената къща на нашата улица. Зад нея имаше поле и когато стигнахме Ерик измрънка нещо под носа си.
    След малко един лилаво-син триъгълник се отвори и всичко се разтресе.
    -Хайде, Аби!Побързай!
    Скочих, защото от силния трус се беше появила малка цепнетинка.

    След малко се намирах в центъра на гора. Около нас имаше някакви светлинки.
    -Не се плашете!-Извика Ерик.–Водя избраната.
    След малко усетих силна болка в гърба си. Обърнах се и последното, което видях и чух,беше как Ерик изкрещя името ми и как онзи странен мъж отново се появи. Изгубих съзнание.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.01.14 04:16#2славенаславенаНовакРегистрация: 18.04.13Град: БургасОтговори: 4от: Духовете на Аби 6Mnogo e qka,prodaljavai q.Ako iskash vij i moqta-nova e :blush: :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.01.14 04:16#3славенаславенаНовакРегистрация: 18.04.13Град: БургасОтговори: 4от: Духовете на Аби 6Mnogo e qka,prodaljavai q.Ako iskash vij i moqta-nova e :blush: :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.01.14 06:15#4vladivladiНовакРегистрация: 15.12.13Град: СофияОтговори: 5от: Духовете на Аби 6радвам се, че ти харесва. Ще хвърля един поглед на историята ти ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest