Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Духовете на Аби 4

Духовете на Аби 4

  • 25.12.13 05:10#1vladivladiНовакРегистрация: 15.12.13Град: СофияОтговори: 5Духовете на Аби 4...Това което видях беше неописуемо!-о боже мой!!!!-пред мен стоеше скелет,с черна роба и със странен амолет, нещо подобно на кристал, завързан на въже.
    -Аби бягай!-Ерик изкрещя.Аз не изчаках друга покана и хукнах към къщи. Обърнах се,но видях, че Ерик не е след мен и се върнах. Него обаче го нямаше. Изплаших се, не отговаряше на мобилния си. Прибрах се, оставих чантата си, взех един нож(слава богу бях сама вкъщи и никой не разбра.) и го прибрах в другата си чанта, която беше по-удобна за битка.
    Бях решена да намеря Ерик и нищо не можеше да ме спре.
    Обиколих целия град. Нямаше и следа от Ерик. Ами ако не го видех никога повече? В какво по дяволите съм забъркана... Искам всичко да бъде както преди. Не искам да съм избраната.
    Прибрах се и веднага заспах. Спах около 2 часа и майка ми ме събуди.
    -Аби?Защо имаш нож в чантата?Какво по дяволите си правила?
    -Мога да ти обясня, но не искам да ме сметнеш за луда...
    -Надявам се че можеш.
    -Имаме едно момче на име Ерик. Той ми наговори някакви неща са пето зимерение...-майка ми ме прекъсна
    -Значи знаеш...Не се плаши, всичко е наред!
    -Какво?Ти си знаела?


    Мисля да спирам с историята,защото няма много посещения. Ако искате да я продължа,кажете
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.13 06:44#2Moon*_*Moon*_*НовакРегистрация: 14.12.13Град: СофияОтговори: 3от: Духовете на Аби 4Аз много харесвам историята ти. Моля те, продължи я. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.13 11:34#3vladivladiНовакРегистрация: 15.12.13Град: СофияОтговори: 5от: Духовете на Аби 4ок, ще я продължа ОтговорОтговор с цитат
  • 27.12.13 01:24#4ПламенПламенНовакРегистрация: 10.07.13Град: ЗеменОтговори: 6от: Духовете на Аби 4Продължи я много искам да знам какво ще стане с Ерик и Аби.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.13 01:49#5vladivladiНовакРегистрация: 15.12.13Град: СофияОтговори: 5от: Духовете на Аби 4ок, вече пиша 5-тата част, с надеждата че ще ви е интересна ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest