Щастие навреме

  • 24.11.13 11:39#1ЦветомираЦветомираНовакРегистрация: 24.11.13Град: БургасОтговори: 1Щастие навремеБях щастлива. За първи път от... ами, от доста време. Всичките моменти с теб, усмивките, разговорите, смехът, ВСИЧКО! Времето минава неусетно бързо, когато си щастлив. Дори не помислих за това колко ще ми липсваш после, наслаждавах се на всеки миг с теб. С всяка секунда прекарана с теб улавях по една прашинка щастие и я скривах надълбоко в сърцето си. Неусетно прашинките са се превърнали в цяла пустиня, бях толкова щастлива, радостна, лъчезарна, жива... Е, вече не съм до теб. Всъщност отначало не усещах липсата ти, любовта още ме държеше, но сега - сега ме е сграбчила и аз като беззащитно малко дете не мога да се измъкна. Внезапно студен ураган профуча в сърцето ми и издуха пустинята. Прашинка по прашинка, секунда след секунда, то си отиде. А сега? Какво сега? Ще се опитвам да събера прашинките-една по една, докато не дойде момента, в който ще те видя отново и ти с пълни шепи ще дотичаш при мен, събрал всички прашинки. А аз, аз ли? Ще грабя от щастието с шепи, докато мога. И знаеш ли, колкото по-кратко е щастието, толкова по-истинско е.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest