Пламенна любов

  • 24.11.13 11:35#1ЦветомираЦветомираНовакРегистрация: 24.11.13Град: БургасОтговори: 1Пламенна любовАко животът на някои е перфектен като окръжност, то на други е с неразбираема и непредвидима форма.Моят клонеше по-скоро към непредвидимостта.Загубата беше част от моя живот.Но тя ми показа кое е наистина ценно.И съм благодарна за това, че опознах истинската любов.Ще започна така-името му е Милен.Познавах го от доста дълго време преди да го обикна.Отначало всичко между нас започна съвсем безобидно.Докато постепенно нарастваше в любов във връзката ни се появиха и онези малки глупави караници.Дори и понякога да не се разбирахме това не можеше да ни раздели.И винаги след поредния скандал, когато той не ми говореше, защото мислеше, че не съм права, сякаш светът пропадаше в ръцете ми и не знаех какво да правя.Сякаш думите ми спираха, не че не са нужни, но какво можеш на някого, когато всички са ти чужди.И все пак, ако не боли-не е любов!Не можехме да издържим един без друг повече от седмица, за това бързо се сдобрявахме.И след като това станеше огромен товар падаше от сърцето ми, понеже знаех, че той отново е до мен.Но всъщност точно тези караници правеха любовта ни толкова истинска.Започналото от детска любов увлечение нарасна до такава степен, че се оженихме.Безкрайно много се обичахме.Никога не бих си представила някой да го замени.Един ден пожар избухна в къщата ни.Домът ни гореше в огнени облаци.Успяхме да се измъкнем навреме.След малко той влезе с кофа вода в опити да потуши пламъците.Бавеше се прекалено много.Крещях името му с всички сили.След минута дойде пожарна, а след нея и линейка.Огнената стихия го бе погълнала.Знаех, че няма да се върне повече.С години плаках всяка нощ.Спомнях си за всички прекрасни моменти, когато държеше ръката ми, а аз потъвах в погледа му.За дългите разговори или просто красивото мълчание.За всички спонтанни целувки и топли прегръдки.Спомнях си как дори да не беше прав аз се съгласявах с него, защото го обичам.И въпреки, че ми липсва ужасно много намерих някой, който го замества-прилича досущ на него и ме нарича мамо.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest