Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Октомврийска сладост

Октомврийска сладост

  • 24.11.13 11:32#1ЦветомираЦветомираНовакРегистрация: 24.11.13Град: БургасОтговори: 1Октомврийска сладостКазвам се Октомври,приятно ми е да се запознаем. Може би за мен си чула, но не ме познаваш. Ще започнем връзка:кратка и безсмислена дори, ще усетиш лека тръпка, пламъкът ще загори. Отначало ще съм топъл, нежен-ще накарам Слънцето да грее в твоите очи. Към средата ще съм все тъй мек, спокоен и ще те обливам със лъчи. Понякога със дъжд пороен ще измивам твоето лице, а ти ще ме обичаш все по-силно със присвито, топло сърчице. Друг път с вятъра южняк ще разрошвам твоите коси, но ще ми прощаваш пак със пресъхнали сълзи. А накрая рязко ще си тръгна, неусетно, без да знаеш ти. Ще започнеш да ме търсиш, да се ровиш в спомени. Другите след мен ще дойдат: Февруари, Март, Април... И след тях ще има още: Януари, Юни, Юли, Май... Топли като слънце и студени като лед ще минават те един след друг през теб. И като се върна-не след дълго време, ще се върнат всички чувства, ще се върне сладостта. Ще забравиш самотата, ще прегърнеш любовта.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest