Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Убих дядо си на сън

Убих дядо си на сън

  • 24.11.13 04:40#1СтефанСтефанНовакРегистрация: 24.11.13Град: -Отговори: -Убих дядо си на сън Първоначално искам да кажа, че обичам дядо си и то много. Но сънувах как го убивах с метален прът. Наръгах го под челюстта, засегнах му езика, но той някак успяваше да говори без проблеми, по тона на гласа му се разбираше колко му е тъжно и колко е разочарован... Какво е значението на този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.13 11:53#2SomethingSomethingНовакРегистрация: 14.11.12Град: -Отговори: 14от: Убих дядо си на сън Хммм... интересно. Не знам колко съм прав, така че не ме взимай тълкуването много сериозно. Според мен дядо ти /в съня ти/ репрезентира съвет, който си получил/а, но си пренебрегнал/а. Тоест примерно някой ти е казал: Не ходи на реката има крокодили! Ти съответно не се вслушваш в съвета и отиваш на реката да ръчкаш крокодили с пръчка в очите. Ти си пренебрегнал/а нечий съвет, което и довело до собственото ти разочарование дълбоко в себе си, което потискаш в себе се.

    Според мен трябва да се замислиш и сериозно да преосмислиш постъпките си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.13 05:30#3АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Убих дядо си на сън Дядо си да сънуваш е хубаво,но за тебе.В случая помоли дядо си да отиде на лекар.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 10:28#4Mardigal Mardigal НовакРегистрация: 07.12.13Град: -Отговори: 5от: Убих дядо си на сън Какво значи ако видиш насън Убиване, убийство, убиец, убиваш?
    1. Убиеш ли в съня си някой без да искаш, значи трябва да си по – въздържан и предпазлив, да контролираш нервите си.

    2. Ако сънуваш, че нарочно убиваш някого, значи ти предстои да получиш облаги и да забогатееш по нечестен начин.

    3. Сънуваш ли убит, значи ти предстои да осъществиш намеренията си.

    4. Видиш ли убийство насън, значи ще преживееш промяна, която не ти харесва.

    5. Опитва ли се някой в съня ти да те убие, значи ще бъдеш здрав, ще имаш сили за работа и дълголетие.

    6. Сънуваш ли, че някой убива насекоми, значи можеш да имаш доверие на съдействието на приятели на работното място.

    7. Убиваш ли насекоми насън, значи ти предстои да се оправиш с неприятностите си сам.

    8. Убиваш ли животни насън, означава че отблъскваш и неприятели и приятели от себе си.

    9. Говориш ли или видиш в съня си убиец, значи ще позволиш да те използват.

    Намерих го в този съновник. Дано да ти помогне !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.13 05:41#5АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Убих дядо си на сън Добре сте намерили за убийство ! Сега му намерете и какво значи да сънуваш дядо си ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest