Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Възможно ли е да срещна човека от съня си?

Възможно ли е да срещна човека от съня си?

  • 02.11.13 04:26#1ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8Възможно ли е да срещна човека от съня си?Здравейте,от много време се чудя дали само не мене ми се случват такива работи. Значи сънувах един сън през май 2012 с едно момче което не познавам бяхме в гора там имаше манастир и когато се разминахме той ме погледна с много страстен поглед и същевремнно много странен и ме удраска по ръката. Хората с които бях ми казаха че ме е маркирал и аз съм неговата любима.

    Момчето беше със дълга черна коса беше много красив.Погледът му,физономията му и до ден днешен са ми пред очите.После го сънувах в една стара къща със слама говореше за мене на негов приятел казваше че е влюбен,после го сънувах как идва на мой рожден ден и ме прегръща.Не знаех какво да мисля съня беше толкова реален.Плашех се.Сънувах как идва в къщи и ми помага.Започнаха да се повяват чувства.Но след време забравих.И вчера влязох със майка ми да пазарувамв магазина.И едно момче се беше спряло да говори с негови познати вътре.Когато влязох той подникна и ме загледа.Несе усетих и си казах тоя па кво поднича такъв и изведнъж като се приближих го погледнах същия пронизителен поглед.Той кимна с глава и ми каза здрасти бях поразена.Не го познавах никога не го бях виждала наистина само в съня си.После през цялото време ме гледаше направо щях да пукна !Имате ли на идея кво става,не мога да си го обясня,как да потърся помощ,въобще може линякой да мипомогне.Много съм объркана и уплашена!Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.13 01:47#2МегиМегиНовакРегистрация: 03.10.11Град: ТърговищеОтговори: 11от: Възможно ли е да срещна човека от съня си?За какво забога се плашиш!? Ако съм на твое място много ще се кефя. Може би пък ще имаш нещо общо с него в бъдеще!? Кой знае? ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.13 08:42#3dulinkatadulinkataНовакРегистрация: 21.06.13Град: СофияОтговори: 2от: Възможно ли е да срещна човека от съня си?Аз пък преди време сънувах едно момче, което не познавах не бях виждала никога през живота си и след време го видях. Бях с една приятелка и нещо си говорехме и няма няколко минути го забелязах и се сетих, че съм го сънувала. Виждах го всеки ден, защото се оказа от нашето училище, а пък аз бях нова и тъй. Дълга история и та почнах да го харесвам и след време го забравих. така, че хдОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest