Sanovnik.bg»Форум»»Стресиращ сън с животни

Стресиращ сън с животни

  • 14.10.13 11:09#1dilqnadilqnaНовакРегистрация: 31.10.11Град: -Отговори: -Стресиращ сън с животниЗдравейте.

    Бих желала да споделя един сън,който сънувах неотдавна.За мен той беше доста странен,тъй като в него главните роли заемат животни!Аз живея в село и къщата ми е близо до полето.Та,сънувам,че ставам сутринта и решавам да разходя домашните си любимци,които всъщност бяха 2 лъва!Слагам им каишките и се запътвам към полето,когато в края на улицата спирам и се взирам в широкото поле.Започвам за галя лъвовете,целувам ги и им се радвам,съответно и те се заиграват с мен.Тогава решавам да ги пусна малко да си потичат,когато без да забележа,пред нас по-навътре в полето се появила сърна!В момента,в които аз ги освобождавам,те с "бясна скорост" се затичаха към нея!Тогава става нещо,което в собственият ми съм аз се наплаших до смърт... докато тичаха единият се превърна в хиена,а другия във вълк!Толкова злобно се нахвърлиха върху сърната,че даже я разкъсаха за секунди.Аз шокирана от станалото,стоя още в края на улицата и просто наблюдавам..когато забелязвам,че ме гледат и те,но този път със злоба...сякаш и мен искаха да наранят.Аз уплашена,се обръщам и хуквам с все сили към дома,когато те се насочват към мен.Няма да ви описвам колко усилия ми костваше да тичам бързо,сякаш се мъчех по-бързо да бягам,а си седях на едно място...много гадно беше!Най-накрая когато стигнах до дома ,те вече почти ме настигнаха.Успях едвам да затворя вратата,когато те се удариха в нея...ръмжаха,драскаха по нея.. искаха да ги пусна.Но аз заключих вратата,а те като чуха звука от заключване и се превърнаха отново в лъвове.. гледаѝки ме мило и драго!
    Е,сега когато я знаете,какво мислете,че може да означава..защото аз си нямам ни наѝ-малка идея.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 04:05#2ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Стресиращ сън с животни''Не всеки е такъв, за какъвто го мислиш'' ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 04:05#3ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Стресиращ сън с животни''Не всеки е такъв, за какъвто го мислиш'' ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest