Магия за любов

  • 11.10.13 05:01#1rosicarosicaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 5Магия за любовздравейте искам да ми кажете някаква магия за любов която действа или ритуал само да е за любов спешно е ! ! ! ! !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 11:06#2НикиНикиНовакРегистрация: 14.10.13Град: -Отговори: 4от: Магия за любовАз знам любовни еликсири,но бих те посъветвала да не използваш магия,защото така се месиш в работата на Вселената. Всичко в този живот си има ред и магиите го развалят. Развалят нечий ред в живота и той не може да се възстанови. Това е грях. Може да докараш някой до отчаяние или да му опропастиш живота и неговите реинкарнации за векове напред. Ако момчето,което харесваш не отговаря на чувствата ти,това значи,че Вселената има за него друго в предвид. Не му е писано да бъде с теб и на теб не ти е писано да бъдеш с него. Ако опреш до магия и развалиш този ред,някой ден ще бъдеш нещастна,защото ще срещнеш истинския човек,но вече няма да имаш шанс да си с него,а момчето в което си влюбена няма да погледне никой друг освен теб и това ще започне да изяжда душата му и той ще направи много нещастна някое друго момиче с което трябва всъщност да бъде. От друга страна твоята и неговата истинска любов ще страдат от самота до края на живота си. Магията обърква много неща. Приеми реда на Вселената и ще бъдеш много щастлива. Не се опитвай да властваш над Бог. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.10.13 04:30#3ЛилиЛилиНовакРегистрация: 19.10.13Град: РусеОтговори: 1от: Магия за любовНе го прави -
    ще съжаляваш, :n: повярвай ми!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.13 08:32#4ЕкстрасенсЕкстрасенсНовакРегистрация: 30.10.13Град: -Отговори: 7от: Магия за любовЕто и едни от най-изявените феномени в България
    https://www.facebook.com/pages/%D0%95%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81-Ekstrasence/503535573062314
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.10.13 01:58#5ВаниВаниНовакРегистрация: 31.10.13Град: -Отговори: 1от: Магия за любовКак се прави бяла или черна магия?
    Разликата между двете е само в посланието – едното е за добро, а другото не. Аз ще разкажа за себе си… Тъй-като много обичах този мъж, тогава момче и бях готова на всичко да прекарам остатъка от бъдещия си живот с него, направих това което трябваше. Взех парче ариглама, хартия която ми даде моя приятелка. Написах съкровеното си желание в едно изречение с червен флумастер, сложих снимка (можеше и косъм от косата) и след като грижливо го загънах го зарових сутринта, преди изгрев слънце на първия ден от месеца който следваше, под дънера на широколистно дърво. В миналото, доколкото знам са пишели желанията с кръв, но това според мен са отживелици. От тогава минаха години. Не съм сигурна дали тази „магия” промени всичко и ми помогна да заживея щастливо в семейство с този човек, но е факт, че това се случи няколко седмици след нея. А аз още си спомням дървото в парка, с усмивка. :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.14 03:47#6Radilena NikolaevaRadilena NikolaevaНовакРегистрация: 29.04.14Град: АбланицаОтговори: 1от: Магия за любовмоля те кажи ми какво да направя,и аз съм в твоята ситуация
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest