Sanovnik.bg»Форум»Астрология и Нумерология»Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизира

Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизира

  • 04.09.13 12:46#1PetarPetarНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 1Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизираЗдравейте!
    Мой познат ни гледаше на карти и позна всичко от миналото и настоящето(лични неща, които нямаше как да знае).Падна се дама пика и той каза, че това значи властна жена, с която ще имам бизнес отношения и всичко ще тръгне много добре!Но не съм сигурен дали наистина е така или не е искал да каже, че няма да е на добре.Все пак не знам, дали дама пика е на добре!
    Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 05:06#2ИванИванНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 1от: Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизираами това е най-лошата карта майка ми също гледа на карти и го знам от нея ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 12:17#3IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизираНе се притеснявай, дама пика в картите символизира ЖЕНА. Тъмна коса и очи, властна,зла и т.н. Много зависи от съседните карти.
    Това което ти е казала жената според мен е вярно. Защото в гледането валетата, поповете и дамите символизират хора и характери.
    Картите които са водят лоши са Асо пика, 8 пика и т.н(предимно) а и зависи какви са картите около тях. Понякога може да значат просто силно тревожене на празно, чак до болесно състояние, не е задължително да ти се случи нещо.
    Вече във викането на духове и други щуротии там дама пика, поп пика играят лошите карти( по принцип).
    Не се шашкай. Това което ти е казала е вярно. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 10:59#4PetarPetarНовакРегистрация: 04.09.13Град: -Отговори: 1от: Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизираБлагодаря Ви!Жената, която спомена наистина е с власт и възможности, а около пиката имаше попове, дама купа и валета, но не бях сигурен, дали наистина пиката не е само а лошо!
    Поздрави!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 12:54#5danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 5от: Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизирада дама пика означава в картите жена с черна коса и черни очи(тъмни) властна и лоша жена която се налага. поповете по принцип означават хора на висок пост.или на кратко казано подкрепям другите коментари .. дамите поповете и валетата са хора на различна възраст, постове, характер.в случая може би това е жена да речем шефка или жената на шефа а всички около нея за подчинените.поп пика се смята за проблеми.но дама пика не означава най лошата карта .. най лошата карта е асо пика -тя може да се тълкува за смърт(пак зависи къде ще попадне като карта на кое място,може да се тълкува като раздяла,и подобни неща)... дама пика е жена.няма нищо страшно споко. :love: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.16 10:54#6lucky.13lucky.13НовакРегистрация: 18.08.15Град: СофияОтговори: 6от: Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизираСтранно, на мен пък Дама Пика принципно ми носи късмет. Какво може да значи това?ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.16 10:54#7lucky.13lucky.13НовакРегистрация: 18.08.15Град: СофияОтговори: 6от: Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизираСтранно, на мен пък Дама Пика принципно ми носи късмет. Какво може да значи това?ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.16 10:54#8lucky.13lucky.13НовакРегистрация: 18.08.15Град: СофияОтговори: 6от: Кажете ми Дама Пика в гледането на карти какво символизираСтранно, на мен пък Дама Пика принципно ми носи късмет. Какво може да значи това?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest