Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Кървавият купон 2 част

Кървавият купон 2 част

  • 02.09.13 11:24#1александър радоевалександър радоевНовакРегистрация: 30.06.13Град: СофияОтговори: 5Кървавият купон 2 част - Да може! - казах аз, а после прошепнах на Дидо - Не може!
    - Добре тогава аз можели да доведа Валя? - попита Дидо.
    - Хайде стига бе хора това е парти, а не бал! - изкрещях аз.
    - Добре, щом не искаш и аз няма да дойда. - каза Дидо.
    - Не, - изкрещях аз - добре, добре, трябва да дойдеш нали всичко е за теб! - казах аз.
    - Значи може нали! - каза Теди.
    - Ох добре може! - казах аз.
    - Супер! - каза Теди - Хайде сега чао.
    - Хей, хора какво чакате закъсняваме. - каза Стани като минаваше покрай нас.
    - А Стани правя парти идваш ли? - попитах аз.
    - Не не мога ще бъда на среща. - отвърна ми Стани.
    - Ааааах всички ли имат момичета освен меееен! - изкрещях аз.
    Изведнъж се появиха две момичета и едно момче.
    - Ах ето го момичето ми! - каза Стани.
    - Ако тя се съгласи ще дойдеш ли? - казах аз.
    - Да
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.13 06:17#2ПламенПламенНовакРегистрация: 10.07.13Град: ЗеменОтговори: 6от: Кървавият купон 2 частИсторята не е стршна а е тъпаОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 10:55#3александър радоевалександър радоевНовакРегистрация: 30.06.13Град: СофияОтговори: 5от: Кървавият купон 2 частне съди за книгата по корицата историята едва сега започва ще я направя по дълга след 1-2 дни!ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 11:53#4zefitzefitНовакРегистрация: 28.08.11Град: -Отговори: 6от: Кървавият купон 2 частДобре,ама пиши по-дълги части...ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 05:11#5ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Кървавият купон 2 частИзвинявай обаче историята ти е толкова суха.Само диалози,действието въобще не се описва.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest