Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Виждах починалата баба по време на раждането

Виждах починалата баба по време на раждането

  • 21.01.11 09:48#1Юлияна Юлияна НовакРегистрация: Град: ПерникОтговори: 1Виждах починалата баба по време на ражданетоЗдравейте, искам да попитам нещо ако може някой да ми каже какво означава. Имам 2 деца първото си го родих нормално но второто беше секцио, а имахме и една стара баба - майка на свекърва ми с която не се разбирах особено, но не е било омраза ами нещо като сдърпвания с вече вдетенил се човек.

    Тя почина близо 2 години преди да родя второто си дете. По време на раждането, след като ми биха упойката последното нещо което видях беше тя. Защо и как така?

    Казваха ми да ходя на врачка, но така и не отидох. Това дали не е на лошо при раждане да видиш мъртъв човек пред себе си? Ако някой знае или му се е случвало нека ми пише.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.11 11:39#2appleappleНовакРегистрация: 10.01.11Град: -Отговори: 3от: Виждах починалата баба по време на ражданетоЗдравей! Спомняш ли си, когато бабата е била жива и сте се дракали, дали тя е казала нещо за другото ти дете, или някаква обида свързана с твоите деца?

    Можеби подсъзнателно си си спомнила в труден момент че си била наранена от нея? Аз лично си мисля че тези неща са на психическа основа, но ще ми е много интересно ако можеш да опишеш точно какво правеше тя до теб..и ти какво си помисли, че става.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.11 02:03#3Юлияна Юлияна НовакРегистрация: Град: ПерникОтговори: 1от: Виждах починалата баба по време на ражданетоНе, значи нищо не е казвала за първото ми дете тя много си го обичаше, а второто се роди две години след като тя вече беше починала, а по време на упойката само и видях лицето пред мен и нищо повече това стана за секунди. ние всъщност много сме се карали обаче си ме и обичаше просто се дразнехме, аз бях бременна и като изчистех къщата тя след това ронеше и общо взето от тоя тип ни бяха кавгите.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.11 06:25#4КостантинаКостантинаНовакРегистрация: 01.05.11Град: -Отговори: 2от: Виждах починалата баба по време на ражданетоСпоред мен в началото на запознаството ви, не е била сигурна дали се хубав човек, дали ще си допаднете. Както ти каза от старостта, понякогаа човек много оглупява и започва да се дразни с хората. Вероятно не е и се е вярвало, че може да бъдеш толкова добра, колко си изглеждаш всъщност. Като ти е поставяли нейни си изпитания, да види както ще направиш, как ще постъпиш. Имало е дразги така или иначе. Тя може да не е била лош човек, но когато човек се дразни с теб по този начин малко или много черпи енергия. Лошо е когато това е постоянно и изкарващо те от релси. Много е важно, когато има умрял в семействто, неговите снимки да са в шкаф, чекмедже, просто да не са изложни на показ. Прибират се и то време на време се гледат за кратко време.Ако след това си видение преди операцията,пак си я сънувала,тоо значи тази жена или се опитва нещо да ти каже, или просто душата и е свързана към дома все още.Просто снимките трябва да се приберат, така е редно и за вас и за спокойствието на мъртвия. И интересното е, че се ти я виждаш. Сигурно и ти имаш силни усещания, добра си, чиста душа. Надявам се, че всичко ти е наред в живота и не те притеснява повече бабето.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.11 11:29#5YanaYanaНовакРегистрация: 05.09.11Град: -Отговори: 1от: Виждах починалата баба по време на ражданетоЗвучи странно, но може би е била там, защото духът и се е преродил познай къде ? За това никой ли не се сети. Ражда се дете, а духът на починала роднина стой там и чака. А и съм чела на много места, че духът на човек влиза в тялото при раждането му.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.11 09:37#6MagdalenaMagdalenaНовакРегистрация: 19.09.11Град: -Отговори: 2от: Виждах починалата баба по време на ражданетоИ аз това си помислих.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.12 06:39#7АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Виждах починалата баба по време на ражданетоИнтересно ми е ако духът на бабата се е преродил в тялото на детето, какво може да му стори? Има ли нещо страшно? :x: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest