Вътре в мен да има дух?

  • 26.08.13 05:37#1на ЛСна ЛСНовакРегистрация: 26.08.13Град: -Отговори: 1Вътре в мен да има дух?Здравейте,искам да ви споделя моя проблем за ,което не съм го казвал на никого.Още от малък имам чувството ,че вътре в мен има "нещо". Той ме кара да мисля за много лоши неща (смърт,духове,убийства,кавги,провали и т.н)Ако не се занимавам с нещо той ще започне да контролира мислите ми или да каже нещо в моето съзнание за ,което аз не искам да кажа или да мисля такива неща.Той ме подтиква да направя най-лошото да мисля за ной-лошото и да кажа най-лошото трудно го котролирам, е понякога успявам.Това се случва най-често когато съм сам :x: Не знам какво става с мен дали съм луд ? :x: Ще ви дам пример за това-Една вечер съм сам в къщата и е вечер и после започва :да ме кара да мисля как призрак идва от тавана да гледа през прозореца как ме убиват,но най-лошото е ,че да ме кара да казвам нещо в съзнанието си или поне той ги казва или аз не знам :n: Веднъж казах ,че не обичам (вие знаете кой този дето ни гледа от небето) ,но това изобщо не съм искал да го "кажа" в мислите.Дали съм ви обяснил както трябва се съмнявам съжелявам за грешките :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.13 12:06#2ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Вътре в мен да има дух?Боже мой...сигурно се чувстваш ужасно Според мен трябва да разкажеш това на свещеник. И на родителите си. Това може да е демон.Нищо друго толкова зло не мога да си представя. Иска да те уплаши. Те са зли. Просто не се бой и сподели това с родителите си. Надявам се да те разберат. Не мисля че може да е въображението ти(което вероятно ще ти кажат). Говори със свещеник и се моли на Бог. Кажи му какво става. Той те слуша Ще те разбере, не се бой.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.13 06:16#3на ЛСна ЛСНовакРегистрация: 26.08.13Град: -Отговори: 1от: Вътре в мен да има дух?Здравей,и аз като теб мисля,чe вътре в мен има зъл демон ,но с изминалите години се чувствам ,че той отслабва вече съм на 15 години.Чувствам се зле ,когато нещо лошо кажа към Allah(мюсюлманин съм) .Демонът(ако е така разбира се) то цели това ,което каза да ме кара да се почувствам зле и е така ,защото най вече ,когато се смея и се забавлявам ми започва да ми вкарва разни работи в мисълта.Веднъж съм отишъл при Ходжата (но това беше при друго причина) каза ,че нещо при мен не на ред.Даде ми 3 листчета написани на арабски,всяка сутрин да издишам пушека им при запалване и да нося една триъгълна форма (не знам как да го обясна на български ) ,но мисля ,че това нямяше ефект или,че написаните не бяха точно за това.Чувствал съм се различен и необикновен от други хора ,както и присъствие на "нещо" зад мен винаги ! Благодаря ти за съветите лек ден ! ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.13 11:32#4мариямарияНовакРегистрация: 27.08.13Град: СвогеОтговори: 5от: Вътре в мен да има дух?Непременно говорете със свещеник, но той трябва да е човек, който си гледа добре работата.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.13 04:10#5llНовакРегистрация: 03.03.12Град: -Отговори: 3от: Вътре в мен да има дух?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 08:05#6nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: Вътре в мен да има дух?Здравей!Вероятно се чувстваш ужасно но поне не си сигурен докато аз от 17 г знам че в мен има дух и съм сигурен защото ме удари в главата на 8.3.1997 изрода и оттогава го усещам непрестанно в тялото си!А го усещам защото ми промени начина на работа на мозъкът-взе да ми звъни главата по различни начини -мъчение с ниски честоти и непрестаннни проблеми със съня-нещо като мъгла в периферната ми нервна система-непрестанни кошмари и усещания за паранормален студ прескачания на сърцето гадене преспиване или недоспиване проблеми рядко с кръвното причинени от това преспиване!Души ме в съня ми или по точно казано ме прави насила сънлив или ме буди вечер по 100 пъти образно казано в редки случаи!Лекарите не помагат нито пасторите а последните няма как да помогнат защото са слуги на лъжливи духове в секти същото е и с поповете и екстрасенсите-хората са по слаби от духовете и не могат да ги изгонят само добри духове може би могат или по висша сила от тях може да го махне ако го има де!Още е у мен но си чакам моят ден-нито молитви нито врачки нищо не ми помогна-но моят случай е в хиляди пъти по тежък от твоят-намесва се явно в живота ми и с тракания по предметите хиляди пъти и дори брат ми ги е чувал така че горе главата!Възможно е в много хора да има такива духове и дори всеки да е някак си носител на такъв или индиректно да е с прикачен такъв в енергийното си поле-което е по вероятно!Почнах да пиша и във форумът но в историите написах една тема със заглавие-Тайната на света-гностиците са прави тя казва доста неща!Духове не се гонят със сила отвън и с лъжа а със сила отвътре спокоен чист дух и съдба-и каквото ти е писано освен ако не си сгафил да ходиш при врачки и екстрасенси или секти там е пълно с демони и всички те са тяхни слуги!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 11:35#7Aleksandrina Aleksandrina НовакРегистрация: Град: ВарнаОтговори: 5от: Вътре в мен да има дух?Здравейте аз пък съм обладана от живи хора чуствам се много зле сяват ми депресия , не мога да ям не мога да спя някой може ли да ми каже как се искарва дух на жив човек от друго тяло . Тези навлеци влязоха в моя живот направо ми съсипаха живота . Може ли някой да ми помогне alex_baby1989 ми е скайпа , ако някой може да ми отговор на този въпрос да ми пише в скайп ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.14 04:26#8sibelsibelНовакРегистрация: 29.11.13Град: Бяла СлатинаОтговори: 10от: Вътре в мен да има дух?Вътре в мен също има тя ми казва да правя ужасни неща понеже духът и е на котка аз също се държа като такава ако искате погледнете тя се казва сехмет погледнете в интернет тя ме кара да наранявам..не е лъжа тя е в мен от 3 годиниОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.14 07:30#9ЙониславЙониславНовакРегистрация: 28.12.14Град: ВарнаОтговори: 10от: Вътре в мен да има дух?И аз имам същия проблем ставам агресивен и се 4удя дали има демон в мен готов съм вси4ко да с4упя знам 4ете дават сили и понякога без да искам и аз правя това за господ съжелявам но някакси сякаш няма измъкване.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest