Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Объркващ сън

Объркващ сън

  • 22.08.13 11:41#1АлисаАлисаНовакРегистрация: 31.07.13Град: СофияОтговори: 2Объркващ сънСънувах, че съм в новата си квартира, а на гости ми идват стари приятелки с който не сме се виждали нито говорили от години. Идват ми на гости аз ги посрещам както подобава с чаша кафе, бисквитки и безалкохолна напитка. Настанявам ги в хола на стъклената маса (Която я нямам в истинския живот, но искам такава същата като от съня).
    Те започват да ме хвалят за това колко хубаво съм си подредила апартамента как цветовете на стените си били отивали с малкото килимче от под стъклената масичка. И ей такива ми ги говорят. Докато пием кафе и си говорим за бъдещи планове, който мислим да правим заедно нещо от сорта на някаква фирма (не си спомням каква точно мисля, че беше нещо за компютри), едната започна да ме обижда, и да казва, че и е писнало от мен. А после просто станаха и си тръгнаха чупейки стъклената масичка с един от пепелниците. С пепелника, с който счупиха масата съм го виждала някъде в истинския живот. След като станах да затворя входната си врата се върнах в хола да почистя и легнах да спя в съня си. Започнах да сънувам в съня си как не е трябвало да ги каня в квартирата. После се събудих все още си мисля какъв е тоя странен сън... Ако някой има идея за какво става въпрос да се отзове ще съм благодарна
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.13 05:16#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Объркващ сънАми не знам, може да означава да се пазиш от лицемерни хора...ОтговорОтговор с цитат
  • 23.08.13 08:30#3АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Объркващ сънСънят ти не е хубав Нито новата квартира,нито многото приятелки,нито разбитата стъклена маса. Дано си го сънувала в събота срещу неделя,когато сънищата не са много истински или стават до обяд!ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.13 05:43#4АлисаАлисаНовакРегистрация: 31.07.13Град: СофияОтговори: 2от: Объркващ сънНе знам точно кога беше, но не беше Събота срещу Неделя, защото бях на Стара Планина Лошо ли е, че не съм го сънувала Събота срещу Неделя... ?ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.13 05:44#5АлисаАлисаНовакРегистрация: 31.07.13Град: СофияОтговори: 2от: Объркващ сънАко е така ще внимавам. Благодаря! ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.13 07:04#6АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Объркващ сънЗдравей! Ами другите дни се сбъдват по в далечно бъдеще.Зависи и в кой час е сънуван.Има дни и часове,които се сбъдват до 15г.Моето мнение е да внимаваш по улиците с коли или ако нещо те наболява - иди на лекар навреме.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest