Уплашена съм

  • 12.08.13 05:37#1TeodoraTeodoraНовакРегистрация: 12.08.13Град: -Отговори: -Уплашена съмЗдравейте! Това, което ще ви разкажа може да ви прозвучи много налудничево, но ето какво ми се случи тази нощ:
    Бях задрямала по корем и изведнъж усещам нещо все едно ми хваща ръката и ми я стиска на юмрук. Точно това ме събуди, но не можех да си отворя очите. Опитах да си изпъна пръстите, но не мога, нещо ми стискаше ръката. След това същото това "нещо" ми повдигна тялото от едната страна и аз се стреснах още повече. Започнах да се опитвам да си мърдам тялото, ръцете, краката, но без резултат - все едно бях скована. Не можех дори да изкрещя. Докато опитвам да направя нещо, пред очите ми се появи един мъж (напълно непознат), който ме гледаше разярено. Не след дълго изчезна, отворих си очите и вече можех да мърдам. Не е имало никой около мен, също така и не съм сънувала. Убедена съм, че бях будна, просто не можех нищо да направя. За първи път ми се случва нещо такова и не знам как да го тълкувам, все още съм наплашена. Ако някой може да ми разтълкува, това което ми се случи, много моля да ми помогне!
    Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.13 09:16#2ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Уплашена съмЛеле...сигурно е било ужасно. Наистина не знам какво да кажа. :x: Поговори с родителите и приятелите си. Не мисля че е възможно да е било обикновен човек. Ако искаш поговори и със свещеник Само не се страхувай. Ако е било дух, значи че се храни с негативната енергия и става по-силен. Късмет :y: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.13 12:56#3Ancient_alienSAncient_alienSНовакРегистрация: 16.02.12Град: -Отговори: 2от: Уплашена съмПредполагам това е така наречената Сънна парализа. на мен ми се случва понякога, но с исключението че не ме движи някой или пък да виждам нещо (само имам чувството че се движа). но имам приятел на който му се случват по фрапиращи неща. дори и халюцинации. нормално е човек да получава сънна парализа веднъж в живота. но аз и моя приятел я получаваме по често.
    проучи повече за сънната парализа в интернет
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.13 05:30#4Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Уплашена съмДа, не е изключено да е сънна парализа. Другият вариант е, въпреки че си сигурна, че си била будна, всъщност да си сънувала. Не виждам друго логично обяснение...ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.13 07:14#5ДаринаДаринаНовакРегистрация: 09.07.13Град: ХасковоОтговори: 5от: Уплашена съмВиж в интернет за синдрома на старата вещица май твоят проблем е това ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest