Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Кървава нощ :Страх в лудницата 1 част

Кървава нощ :Страх в лудницата 1 част

  • 06.08.13 03:52#1ПламенПламенНовакРегистрация: 10.07.13Град: ЗеменОтговори: 6Кървава нощ :Страх в лудницата 1 част Един ден аз и приятелите ми Иво,Стивън,Краси,Десислава,Галя,Велислава и Ася решихме да се позабавляваме като си разказваме страшни историй.Разбрах се с баща ми да ни заведе в едно негово планинско бунгало.Всеки си носеше лаптоп за да можем и да си слушаме музика цяла нощ.
    Започнахме да си разказваме за най съкровените си страхове само Иво си гледаше нещо.Вече почти всички си бяхме разказали историите,когато изведнъж чухме шум отвън ние момчетата излязохме да проверим и видяхме някакъв изрод който носеше поне 30 ножа ние се уплашихме и влязохме.
    -Какво стана-попитаха момичета.
    -Има някакъв изрод който иска да ни убие-отговорихме в един глас
    Тогава Иво провери в интернет за него оказа се че е избягал от някаква лудница в областта за да избяга той е избил всички когато проверихме къде се намира се оказа че е доста близо и решихме че е дошъл защото сме му в територията.Ася предложи да избягаме и ние тръгнахме.По пътя намерихме пещера и решихме да дочакаме утрото там покрихме входа с храсти за да не ни намери.Тъкмо да седнем да си починем чухме нещо отвън и влязохме по навътре.Стигнахме края и разбрахме,че това не е обикновена пещерааааааааааааа...
    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 08:26#2ДаринаДаринаНовакРегистрация: 09.07.13Град: ХасковоОтговори: 5от: Кървава нощ :Страх в лудницата 1 част Историята ти по заглавие много ми напомня на моята а по развитие на Нощ на ужасите на fustuchkaОтговорОтговор с цитат
  • 07.08.13 01:19#3zefitzefitНовакРегистрация: 28.08.11Град: -Отговори: 6от: Кървава нощ :Страх в лудницата 1 част Много е недообмислено...Има причини да мисля така.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest