Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Това да си по-различен от другите

Това да си по-различен от другите

  • 05.08.13 02:49#1НиколетаНиколетаНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПещераОтговори: -Това да си по-различен от другитеПредполагам на всеки един човек на земята някога му са се присмивали за нещо .. Например за това че си по различен от другите .. за това че не си толкова богат като тях и не ходиш с по 5 лева на училище .. или че нямаш маркови дрехи и обувки .. че не са от най-скъпият магазин в града .. а че са просто от пазара .. за това че не слагаш толкова много грим и че не си с скъпа прическа ( за момичетата ) .. а че ходиш на училище с по 1 - 2 лева .. и че слагаш само спирала и молив за очи .. за това че не си от най-умните в класа .. за това не можеш да правиш грешки ли .. само заради това класа ти те мрази .. че можеш да си направиш от старите дънки нови къси панталони .. от стария потник .. нов и модерен .. ето за това лично моя клас ми се подиграва .. на мен и на още няколко човека от моя клас .. и за това че казваш на всеки какво мислиш за него в очите а не да го плюеш зад гърба му .. както правят другите .. за това че не винаги мълчиш на някоя госпожа а я затапваш така да се каже .. и тях ги хваща яд че не са го казали те а някой друг който мразят .. аз нямам много приятели .. да кажем че дори се броят на пръсти .. това са хора на който мога да се доверя .. може да не излизам с много хора и да не си най- красивата в града .. но все пак и аз съм човек .. не винаги мога да преглътна това което някой друг ми е казал и ме е наранило .. просто вече всеки гледа външността .. въпреки че не трябва да е така .. да разбира се че всеки има свое лично мнение и че не се харесвам на други хора .. какво да направя че имат лош вкус .. не не това беше за шега не че имат лош вкус .. все пак и аз не харесвам всеки но поне има причина за това .. и не очаквам от тях да харесват мен .. все пак не са длъжни пък и аз не съм фейсбук статус ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 05:11#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Това да си по-различен от другитеНе обръщай внимание на тези, които ти се присмиват. Те са достатъчно жалки и ограничени. Нали знаеш - дрехите не правят човека ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.13 06:58#3PetqPetqНовакРегистрация: 31.08.13Град: ПловдивОтговори: 1от: Това да си по-различен от другитеАми това да си по различен от другите..... Хей аз го испитвам на гърба си всеки ден! В момента съм на 17 години и не ми пука чак толкова, но хеи като бях по малка бе нещо ужасно. Ти си този на когото се смеят защото ходи с дънки с прави крачоли а не с прилепнатите нови който са в крак с модата :cry: . Ти си този на когото се подиграват че изглежда "ужасно", понеже нямаш пари за грим или просто не искаш да приличаш на клоун. Макар и пораснала аз още се боря с това че съм различна. Но не оставяй другите да ти лепнат такъв етикет. Аз се харесвам такава каквато съм. Ако го вярвам аз и другите ште го повярвят!
    ДдД още работя по въпроса!!
    Успех и на теб, ако искаш ми пиши.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.13 08:01#4JackieJackieНовакРегистрация: 18.01.13Град: СофияОтговори: 18от: Това да си по-различен от другитеНе трябва да ти пука от мнението на другите важно е да се харесваш ,а пък другите какво говорили и какво казали не не от значение.Бъди такава каквато искаш да бъдеш и не се засягай от мнението на неосъзнатите материялисти. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest