Sanovnik.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Относно публикуването на разкази

Относно публикуването на разкази

  • 02.08.13 11:22#1Fan of SteinbeckFan of SteinbeckНовакРегистрация: 22.07.13Град: СофияОтговори: 5Относно публикуването на разказиКакво ще рече това:
    "02.08.2013: Тук се публикуват само лични споделени истории, преживяни лично от теб, а НЕ разкази, статии от книги или други сайтове. За такива използвай форума! Всички истории, които не отговарят на критерия ще бъдат изтрити!"

    И защо аз да не мога да публикувам разкази, а другите да могат? Това не е ли един вид дискриминация?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.13 05:18#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 10от: Относно публикуването на разказиЗа всички, които не е ясно:

    Публикуването на разкази в раздела СПОДЕЛЕНИ ИСТОРИИ, се прекратява! Тази секция е за лични споделени истории, не за лично творчество, в противен случай секцията се обезмисля.

    Тъй като много от вас почнаха да пишат разкази и стихове, решихме да отворим допълнителна секция в сайта, където можете да поствате своето творчество.

    Новата секция ще бъде активна до 1 септември, когато ще пуснем и новият дизайн и функционалност на сайта!

    поздрави,
    Екипът на Съновник.бг
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.13 12:44#3iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Относно публикуването на разказинапълно съгласна
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.01.14 12:11#4A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Относно публикуването на разказиПривет и честита Новата 2014 година на всички!
    Наистина, има рубрика за лично творчество и там трябва да се публикуват разказите и всякаквата белетристика. Админът трябва да премества задължително такива погрешно постнати теми, отделно самото творчество там ще си получи по-детайлни критики и градивни мнения. Иначе се получава дискриминация спрямо тези, които са развълнувани от своя сън и искат да бъде видян и прочетен и някой да им обясни какво означава според него.
    Аз съм категорично против непълнолетни въобще да участват във форума, могат да станат твърде лесна плячка, представете си, че на някое от тези деца някой му пише "ще ти кажа нещо много важно, но трябва да ми донесеш бучка захар/чаша с кафена утайка еди къде-си", мислил съм си много защо самите родители не си ограничават децата, като им забраняват достъп до подобни сайтове, но това вече е друга тема.
    АФФ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.15 04:14#5noonenooneНовакРегистрация: 19.10.14Град: СофияОтговори: 1от: Относно публикуването на разказиглупости ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest