Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Много странен сън

Много странен сън

  • 18.07.13 11:05#1РумиРумиНовакРегистрация: 18.07.13Град: СливенОтговори: -Много странен сън Здравейте..
    странно..аз сънувах много странен сън..
    Имаше много хора в една магистрала,и изведнъж почна земетресение. Аз и баба ми (жива е),се скрихме в една сламена къщурка с вътре една тлъста котка на малки кафяви петна с нейните котенца,със същата шарка,и един поп.

    После продължихме по пътя но видях как племе мюсюлмани нараняваше един политик..спасихме го,но те пак го атакуваха. После само аз,се намирам в един град,тъмен и празен,но със светещи магазини.

    Влязох в един магазин за тютюнопушене,и пак видях онези малки дебели котенца на петна.Напълно съм объркана,какво означава този странен сън? :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.13 05:08#2darKneSS..inHeR.SoULdarKneSS..inHeR.SoULНовакРегистрация: 21.01.13Град: -Отговори: 16от: Много странен сън някъде наблизо е имало протести срещу правителството или си гледал/а новините с баба и после сте прецъкали на канала за животни, може и да си гледал/а дисни чанъл- онова предаване с котките/гепарди ли бяха или лъвове не знам, гепардите са на шарка, която прилича на точки и са от семейството на котките! :y: / ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest