Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Искам да съм с бившия, но не мога да го забравя

Искам да съм с бившия, но не мога да го забравя

  • 13.01.11 10:28#1bebabebaНовакРегистрация: 13.01.11Град: -Отговори: -Искам да съм с бившия, но не мога да го забравяЗдравейте, аз също имам този малкък проблем. Искам да съм с бившото гадже си гадже, но не мога да го забравя, защото вече знам, че не ме иска, макар и да незнам причината за това?

    Кажете ми какво да правя и как да постъпя.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.11 10:26#2RalitaRalitaНовакРегистрация: 05.12.10Град: ЛовечОтговори: 2от: Искам да съм с бившия, но не мога да го забравяВиж мила няма невъзможни неща, така че казваш си край и спираш да мислиш за този човек, в живота трябва да си малко непокис, за да си добре. Знам, че това са само думи, но човек когато иска може.

    Има и вариант да го привлечеш отново, просто се прави, че не ти пука.... всеки се привлича малко или повече от недостъпния, така че ти бъди таква
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.11 09:17#3EленаEленаНовакРегистрация: 14.11.10Град: -Отговори: 2от: Искам да съм с бившия, но не мога да го забравяСъгласна съм с Ralita. Не се унижавай и не го моли. Щом е решил, че вече не си част от живота му, зачеркни го и ти от твоя, но ако има и най-малкия шанс да сте отново заедно, не го пропускай. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.11 01:58#4silviqsilviqНовакРегистрация: 09.07.11Град: -Отговори: 1от: Искам да съм с бившия, но не мога да го забравяЗнам какво ти е, имах същия проблем. Не можеш да го забравиш и си го искаш обратно при теб. Недей да се отчайваш. Прави се, че не ти пука и че си щастлива, въпреки всичко. На края той ще те забележи и ще ти се моли да се съберете.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest