Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Може ли да се забременее така

Може ли да се забременее така

  • 02.07.13 12:57#1RumqnaRumqnaНовакРегистрация: 29.06.13Град: СофияОтговори: -Може ли да се забременее такаMоже ли да се забременее, ако при френска любов мъжът свърши в устата на жената и тя си вкара спермата веднага с ръка.

    Eдна от компанията иска така да забременее от приятеля си, но той още не искал деца.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.13 05:27#2ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Може ли да се забременее такаТова е НАЙ-ТЪПОТО нещо което съм чувала. Наистина ли си вярва?!? ...боже мой...Тя била ли е в час по биология? Направо не е истина...ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.13 09:52#3VenYVenYНовакРегистрация: 04.07.13Град: -Отговори: 1от: Може ли да се забременее такаPunkey :Това е НАЙ-ТЪПОТО нещо което съм чувала. Наистина ли си вярва?!? ...боже мой...Тя била ли е в час по биология? Направо не е истина...

    А ти била ли си в час по биология???

    Разбира се, че може да се забременее така. Сперматозоидите не умират от това, че са се озовали на погрешно място.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.13 11:49#4IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Може ли да се забременее такаВ кислородна среда, сперматозоидите не живеят повече от минута.Не може да се забременее ако имаш досег до изцапано със сперма бельо, тоалетна чиния, кранчета в банята, бъркане с пръст във влагалището след като момчето вече е свършило. А за устата още повече ме съмнява
    Отделно мисля, че е много подло и нечесно, да задържи мъж по този начин, особено на вашата възраст. Като ви гледам въпросите сигурно сте на по 17 18г да не кавам по малки...
    Прочетете малко в гугъл преди да питате тъпотии...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.13 12:25#5angelangelНовакРегистрация: 18.05.11Град: БатакОтговори: 1от: Може ли да се забременее така ако искаш ще те наеба в путката и си готова ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.13 12:25#6МарджМарджНовакРегистрация: 27.06.13Град: БургасОтговори: 13от: Може ли да се забременее такаЕгати извергите дето сте! С какви компании ходиш? Курва долна! Я се махай!ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.13 06:22#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Може ли да се забременее такачовек да му е приятно да влезе в този форум.хайде стига простотий.разбира се че не може.има къде да се изпразни мъжът.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.13 10:21#8VeraVeraНовакРегистрация: 25.03.11Град: -Отговори: 4от: Може ли да се забременее такаМале, тая па Цветето колко е проста, не стига че на всяка манджа мерудия (явно си няма много личен живот горката), ами така и не разбра, че В БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК НЯМА ДУМА, КОЯТО В МНОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО ДА ЗАВЪРШВА НА Й !!!ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.13 05:40#9Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Може ли да се забременее такаКажи на твойта приятелка, че няма по-гнусен начин за забременяване от това. Жалко и долно е. Да не говорим колко е смешно. Освен това ти препоръчвам да не се занимаваш повече с нея.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest