Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах мой предишен живот

Сънувах мой предишен живот

  • 02.07.13 09:00#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Сънувах мой предишен животСънувах че,баща ми е гадател които си разбира от тези неща и не е някъв шарлатанин и го помолих да ми гледа на карти.
    След като видя видя какъв е бил живота ми не желаеше да ми каже нищо но,аз едва го убедих и накрая ми каза всичко!
    Той ми каза че,съм била с мъж не са ми позволявали и така един ден са ме удавили в някаква река.

    Ама истина е ,че не разбрах какво стана с мъжа и ми е малко любопитно ама няма как да разбера.

    Преди този сън някакъв възрастен искаше да ми припомни мой живот ама не успя но,този път успяха не ме интересува дали е истината или не просто съня беше интересен!


    Ако има някой нещо да казва Но скиптици да не пишат!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.13 02:47#2МарджМарджНовакРегистрация: 27.06.13Град: БургасОтговори: 13от: Сънувах мой предишен животЕдва ли това е предишен живот. Предишните животи се сънуват във зряла възраст. Все пак дори и да е бил пророчески не е сигурно. Според мен това е бил обикновен сън. Всеки сънува глупости ,но това не значи ,че всичко това е било реалност и някога ще бъде ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.13 05:15#3ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Сънувах мой предишен животМисля че е възможно. Аз съм сънувала предишен живот и дори съм виждала ''кадри'' както съм будна и правя нещо. 98% съм сиг. че може да е било предишен живот ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 06:12#4Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Сънувах мой предишен животСигурно в предишния си живот си била още по тъпа.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest