Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Възможно ли е да е магия или някакво съвпадение?

Възможно ли е да е магия или някакво съвпадение?

  • 29.06.13 09:29#1ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8Възможно ли е да е магия или някакво съвпадение?Здравейте! Днес видях на пердето в кухнята като 2 кръста единият беше с точка по средата с нещо мазно направени!Веднага ги напръскахме със светена вода понеже пердето е бяло и веднага си личат не знам как не съм ги забелязала по рано

    Възможно ли е да е магия но не знам по принцип рядко идват гости ,идват само 2 приятелки но ние стоим вдневната или навън нямаме работа в кухнята не е възможно да са ги направили те а друг едва ли е влязъл!Възможно е онзи ден да е станало щото една от приятелките ми влезе в кухнята но само за малко да остави един кекс възможно е да го е направила!Нямам обясние кажете какво да правя? :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.15 12:24#2NanaNanaНовакРегистрация: 17.02.14Град: ВарнаОтговори: 80от: Възможно ли е да е магия или някакво съвпадение?Магия за желания
    1. 3 свещи бели
    2.чиния по ваш избор, подходяща малка бяла порцеланова
    3. захар не на бучки
    - Сложете свещите на най-високото място в къщата ви, като ги поставете в чинията със захар която разпръсквате около тях.
    Запалете ги и ПОМОЛЕТЕ вашите ангели - пазители за три желания: СВ.Архангел Рафаел, Свети Архангел Михаел,Свети Архангел Gabriel
    1.желание за бизнес( но не за пари като материално благо)
    2.желание за любов
    3.и последно за нещо което мислите,че е непосилно на вас да ви се случи
    Публикувай тази магия след третия ден и на четвъртия ще видиш какво става няма разочаровани!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest